Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Райдержадміністрація та ГО «Сільський добробут» проводить спільну роботу щодо впровадження «soft»-складової проекту «Створення єдиного безпекового простору в Бердянському районі»

Даний проект Бердянського району здійснюється в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Нідерландів.

Проект направлений на автоматизацію процесів оперативного доведення до чергових служб центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних органів та підрозділів ДСНС, підприємств, установ, організацій та населення сигналів і повідомлень про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій природного, техногенного та воєнного характеру, постійного інформування їх про обстановку, що склалася у зоні можливого ураження.

Будівництво «Системи оповіщення та інформування у разі виникнення надзвичайних ситуацій» дозволить в автоматизованому режимі здійснювати оповіщення:

- населення, шляхом керування з автоматизованого робочого місця оперативного чергового оперативних чергових органів цивільного та надзвичайних ситуацій відповідних рівнів сигнально-гучномовними пристроями;

- населення, шляхом доведення через абонентські термінали мовних та/або текстових повідомлень;

- передачі повідомлень з реєстрацією фактів прийому повідомлень відповідним службам, органам виконавчої влади і місцевого самоврядування та установам, які розпоряджуються ресурсами, необхідними для ліквідації або попередження НС.

Зазначені функції виконуються шляхом оповіщення відкритих територій через гучномовці, які будуть керуватись з автоматизованого робочого місця та складатимуть цілісну мережу оповіщення району.

Даний проект охоплює сільські населені пункти: Осипенківської, Берестівської, Андрівської об’єднаних територіальних громад, Андріївської селищної ради, Долинської та Дмитрівської сільських рад.

Проектом передбачено не тільки будівництво системи оповіщення в населених пунктах Бердянського району, а ще й реалізація так званої «м’якої складової» - проведення масштабної інформаційної компанії з сільським населенням.

З даною метою, головою ГО «Сільський добробут» Тетяною Юрченко та начальником відділу інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації Володимиром Сенченко 23.06.2020 організовано й проведено робочу зустріч з засобами масової інформації, представниками Бердянського міськрайонного управління ДСНС. На даному заході були підготовлені матеріали для монтування навчального відео-роліку для населення Бердянського району та складено графік зйомок.

Розроблені заходи дозволять забезпечити проведення інформаційно-просвітницької роботи та навчання населення діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій та організація системи оповіщення у Бердянському районі протягом 2020 року, шляхом розміщення та розповсюдження відеоматеріалів на телебаченні, мережі Інтернет.

        

За інформацією Ресурсно-інвестиційного Центру райдержадміністрації

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.