Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова облдержадміністрації Віталій Боговін відвідав Бердянщину

24 червня голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін перебував з робочим візитом у Приморському, Бердянському районах та м.Бердянськ, де ознайомився з роботою важливих соціальних об’єктів та реалізацією суспільно значущих проектів.

Також було проведено ряд нарад та зустрічей з адміністративно-господарськими активами територій, під час яких обговорювалися актуальні проблеми регіону. Це, зокрема, питання підготовки та проведення туристично-курортного сезону в умовах карантину, дотримання вимог законодавства з прикордонних питань в контрольованих прикордонних районах, ремонт доріг в регіоні, дотримання правопорядку та безпека громадян тощо.

У заходах взяла участь і голова Бердянської райдержадміністрації Ірина Півень. В ході особистого спілкування з керівником облдержадміністрації Ірина Григорівна також обговорила питання наповнення місцевих бюджетів та залучення інвестицій для розвитку територій Бердянського району.

Крім цього, очільниця району відвідала Бердянський педагогічний державний університет, де також була присутня на зустрічі Віталія Боговіна зі студентами та викладачами закладу. Під час цього заходу голова облдержадміністрації розповів студентам про реалізацію в країні програми Президента «Велике будівництво», в рамках якої здійснюється масштабне будівництво доріг в державі, зокрема, дороги Н-30 Василівка – Бердянськ. Також даною програмою передбачено будівництво закладів соціальної сфери, як то дитячі садки, школи, стадіони.

На завершення зустрічі очільник області відповів на запитання аудиторії та побажав молоді бути активними й небайдужими до майбутнього своєї країни.

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.