Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Районна комісія з ТЕБ та НС продовжила дію карантину та затвердила перелік обмежень на цей період

24 червня в райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Комісія працювала під керівництвом заступника голови райдержадміністрації, керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Сергія Гаєвського та розглянула 2 питання порядку денного.

Насамперед, головуючий повідомив, що 17 червня 2020 року була прийнята Постанова КМУ № 500, якою визначено нову методику посилення протиепідемічних заходів та внесено зміни до Постанови № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID–19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

- Постанова набрала чинність з 22 червня 2020 року. І сьогодні  ми опрацюємо питання продовження карантину на території Бердянського району, - зазначив Сергій Олександрович.

Він також відмітив, що даною постановою перенесено дату закінчення дії карантину на 31 липня, а також детально розповів про всі зміни в карантинному режимі.

Це, зокрема, оновлення правил проведення масових заходів, роботи ресторанів, магазинів, готелів, спортивних центрів, порядки самоізоляції осіб, які досягли 60 років, перетину кордону та дотримання самоізоляція за допомогою додатку «Дій вдома».

Що стосується правил перевезення пасажирів в автомобільному транспорті, то тут продовжує діяти заборона на перевезення пасажирів у кількості більше ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Також перевізник несе відповідальність зазабезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та контроль використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення.

Сергій Олександрович також акцентував увагу, що у зв’язку із дуже складною ситуацією в країні, пов’язаної зі спалахом захворювань на гостру респіраторну  хворобу COVID–19, в районі відновлюється робота міжвідомчої моніторингової групи з перевірки стану дотримання карантинних правил та обмежень.

За результатами розгляду даного питання членами комісії було прийнято рішення встановити з 22 червня 2020 року до 31 липня 2020 року на території Бердянського району карантин та затвердити перелік заходів, які підлягають забороні, під час дії карантину (Переглянути).

У зв’язку з початком пожежонебезпечного періоду в регіоні, члени комісії розглянули ще одне актуальне на сьогоднішній день питання, а саме щодо недопущення виникнення пожеж на полях, в лісах, заборони спалення стерні та посилення контролю за додержанням правил пожежної безпеки на полігонах твердих побутових відходів у пожежонебезпечний період 2020 року.

Про готовність районних служб і територій до оперативного реагування на можливі надзвичайні події техногенного характеру доповіли начальник Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Андрій Мовчан,директор ДП «Бердянський лісгосп» Сергій Мілько і головний спеціаліст відділу інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації Олена Нішаналієва.

За результатами обговорення було прийнято ряд рішень і доручень. Серед іншого, це профілактична інформаційна робота серед населення і суб’єктів господарювання щодо дотримання протипожежних норм і правил та забезпечення цілодобового моніторингу природних екосистем, полігонів твердих побутових відходів (сміттязвалищ) з метою своєчасного виявлення пожеж, забезпечення гасіння загорань на ранніх стадіях.

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.