Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бердянська райдержадміністрація сприяє впровадженню соціальних проектів в районі

Нажаль, насильство у родині лишається однією з актуальних проблем українського суспільства. Держава – основний суб’єкт протидії насильству, тому органи державної влади повинні формувати у суспільстві неприйняття насильства, вживати необхідних заходів для його запобігання та створювати систему захисту жертв і подолання наслідків насильства.

Всі ці завдання, а також напрямки їх подальшої реалізації в Бердянському районі, були обговорені під час зустрічі голови РДА Ірини Півень з представницею громадської організації «Жінки майбутнього» Наталією Копиця, в якій також взяла участь директор Бердянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Пєйчева.

Під час зустрічі пані Наталля презентувала свою громадську організацію, висвітлила її завдання та напрямки роботи. Також поінформувала про проекти, які наразі реалізуються в Бердянському районі.

Так, нещодавно, в регіоні розпочато впровадження проекту, присвяченого безпеці – «Єдність заради безпеки жінок Приазов`я». Мета проекту – залучити жінок до вирішення гендерно обумовлених та пов’язаних з домашнім насильством конфліктів. Проект реалізується як частина конкурсу грантів Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд”.

Окрім надання безпосередньої допомоги жертвам насиллі та проведення психологічних консультацій з жінками, які потрапили у складні життєві обставини, в рамках даного проекту також проводиться навчання спеціалістів місцевих рад методам та способам ведення профілактичної роботи у напрямку запобігання домашньому насильству та забезпечення гендерної рівності у суспільстві.

На завершення зустрічі Ірина Півень висловила сподівання на продовження активної співпраці райдержадміністрації з ГО «Жінки майбутнього» та запевнила у безумовній підтримці будь-якого соціальноспрямованого проекту громадськості.

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.