Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Громадськість продовжує допомагати закладам охорони здоров’я Бердянщини

Одним з пріоритетних напрямків роботи голови райдержадміністрації Ірини Півень є забезпечення розвитку інституції громадянського суспільства в районі, налагодження діалогу з представниками різноманітних організацій – волонтерських, ветеранських, благодійних тощо, а також залучення їх до активної участі у житті Бердянщини.

Так, за ініціативи та постійної підтримки Ірини Григорівни, останнім часом декілька громадських організацій забезпечують надання різноманітної допомоги мешканцям і медикам району. Всі ці заходи здійснюються з метою попередження виникнення і поширення в регіоні коронавірусної інфекції.

Чергову партію захисних та медичних засобів для потреб закладів охорони здоров’я району придбано громадською організацією «Переселенці та громади разом». Серед іншого це, зокрема, 20 захисних костюмів, з них 5 – одноразові, 20 захисних окулярів, 3 захисних екрани. Також медики отримають одноразові шапочки (28 шт.), нарукавники поліетиленові (100 шт.), 20 одноразових хірургічних халати і 23 респіратори.

Бердянська райдержадміністрація вдячна ГО «Переселенці та громади разом» і в подальшому підтримуватиме благодійні ініціативи громадськості.

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.