Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Черговий рейд по сім’ям - перевірка цільового використання коштів та гуманітарна допомога

Бердянський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді 19 травня здійснив рейдовий виїзд, під час якого були відвідані 10 сімей.

Педагогом соціальним та психологом БРЦСССДМ з метою перевірки цільового використання допомоги і створення належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей було проведено вибіркове обстеження окремих сімей на території Дмитрівської сільської та Андріївської селищної рад на підставі наданих управлінням соціального захисту населення Реєстрів.

Були відвідані 5 сімей. Одна родина, яка проживає у с.Дмитрівка, отримує два види соціальної допомоги (допомога багатодітним сім’ям, допомога по догляду за дитиною до трьох років), але з`ясувалось, що діти не забезпечені всім необхідним для повноцінного розвитку, в будинку не дотримуються санітарно-гігієнічні норми. Тому спеціалістами Центру були зроблені зауваження, надано термін для виправлення ситуації, попереджено про вірогідність призупинення виплат за умови невиконання наданих рекомендацій.

При перевірці сімей , які проживають у с.Успенівка, була виявлена сім`я, у якій виховуються двоє дітей, один з яких-немовля, але у будинку безлад, купа брудної білизни, немитого посуду. З матір’ю була проведена робота щодо необхідності створення умов для повноцінного розвитку та виховання дітей, надано строк для наведення порядку у будинку. Виїзд було здійснено за допомоги волонтера Олега Зайцева.

Директор БРЦСССДМ Світлана Пєйчева разом із спеціалістом Андрівської ОТГ відвідали 5 сімей з гуманітарною допомогою-продуктовими наборами, що були надані Оленою Воробйовою, яка є керівником ГО «Майбутнє є». Також сім`ї отримали пам’ятки з профілактики коронавірусної інфекції.

Також спеціалісти передали до Андріївської селищної ради одяг для немовлят, які люб’язно надала волонтер Марина. В умовах коронавірусу місією Центру є об’єднання людей в «Коло підтримки». Приєднуйтесь!

 

Бердянський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.