Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Матерям учасників АТО вручили громадські відзнаки

Віками сім’я залишається осередком людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь. Родинні стосунки вже з малечку формують у кожному з нас  особистість, світогляд і взагалі наше майбутнє. Це основа того шляху, яким кожна людина проходить своє життя.

Та є в кожній родині особлива людина. Це – мама, матуся, ненька… Саме завдяки їй існує Людство. І не має у світі любові сильнішої та ніжності ніжнішої від материнських.

Мати – Берегиня. Вона береже оселю від лиха та напасті, а дітей - від невірного кроку та біди. Саме вона благає Бога про добру долю для своїх дітей, про їх щастя та благополуччя. Саме мамина молитва і нині береже її дітей у боях з ворогом.

Сьогодні в райдержадміністрації відбулася дуже чуттєва зустріч. Її учасниками були представники військових підрозділів, які несуть службу в районі, та мешканки Бердянщини - мами учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на Сході України.

Урочисто і водночас дуже тепло учасники заходу вітали жінок, яким за поданням командирів військових частин і відповідно до спільного рішення райдержадміністрації та районного центру допомоги учасникам АТО, було вручено громадську відзнаку «Орден матері бійця АТО».

- Зі словами щирої вдячності ми вшановуємо сьогодні матерів, які виростили та виховали гідних захисників, справжніх патріотів України. І це початок нової традиції, адже в Бердянському районі живуть чимало матусь, які вже дочекалися чи ще чекають на своїх героїчних дітей, - зазначила у своєму виступі голова райдержадміністрації Ірина Півень.

Учасники зустрічі оплесками вітали кожну нагороджену маму. А розчулив жінок т.в.о. військового комісара Бердянського ОМВК Віктор Кірносенко, який замість «тисячі» слів просто вклонився до землі матерям своїх побратимів.

Отже, перші матусі Бердянщини отримали сьогодні «Орден матері бійця АТО».

Це, Горбенко Валентина Степанівна, мешканка с.Червоне Поле. Валентина Степанівна - мати Горбенка Валерія, який проходив службу у 2014 – 2015 роках, нагороджений медаллю „За військову службу України”.

Мусафірова Наталя Степанівна, мати Мусафірова Дмитра, який проходив службу у 2017 - 2018 роках, нагороджений медаллю „Захисник Вітчизни”.

Чернята Наталя Степанівна, мешканка с. Шевченкове. Мати двох синів Шкеула Артура та Шкеула Владислава, які були мобілізовані під час першої хвилі 2014 року, але й сьогодні знову вони перебувають в зоні операції об’єднаних сил.

Пупиніна Людмила Олексіївна, мешканка с. Дмитрівка. Син Людмили Олексіївни – Пупинін Олександр проходить службу в 3 - му патрульному батальйоні військової частини 3033 Національної гвардії України. Проявив себе під час несення служби в зоні ООС. В с. Дмитрівка проводить агітації щодо проходження військової служби за контрактом та уроки мужності для школярів.

Бердянська райдержадміністрації вітає жінок з почесною відзнакою і нехай кожна мати дочекається свого сина чи доньку.

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.