Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про оперативний стан в Бердянському районі

Шановні мешканці Бердянщини!

На виконання постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та ряду рішень районної комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, Бердянська райдержадміністрація забезпечує цілодобовий моніторинг епідеміологічної ситуації в районі.

Так, за оперативною інформацією відокремленого підрозділу «Бердянський міськрайонний відділ» ДУ «Запорізькій обласний лабораторний центр МОЗ України», станом на 25.03.2020 поточна ситуації у місті Бердянську та Бердянському районі залишається стабільною. Жодного випадку  підозри на захворювання COVID– 19 не зареєстровано.

Залишайтеся у спокої та будьте здорові!


 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.