Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поліція закликає мешканців району не виїжджати на ринки у місто

Сьогоднішня нарада у голови райдержадміністрації Ірини Півень, за участі голови райради Жанни Васильчик, з представниками силових структур та правоохоронних органів району пройшла в обмеженому складі та, не зважаючи на це, її учасники здійснили комплексний розгляд суспільно-політичної та оперативної ситуації в районі.

За інформацією очільника Бердянського відділу поліції співробітники підрозділу продовжують свою роботу у посиленому режимі. У складі тимчасової робочої групи з моніторингу дотримання вимог законодавства щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Бердянського району вони беруть участь у здійснені рейдових перевірок  виконання суб’єктами господарювання району організаційних, профілактичних і протиепідемічних заходів та моніторингу виконання заборони функціонування стихійних ринків, торговельних майданчиків, торгових рядів та місць прирівняних до них у населених пунктах район.

Бердянський відділ поліції закликає мешканців району не їхати у м.Бердянськ з метою здійснення реалізації сільськогосподарської продукції. Не піддавайте себе та співвітчизників ризику захворіти, а також понести покарання за порушення карантинних обмежень. Було також наголошено на необхідності посилення проведення відповідної інформаційної кампанії на територіях  безпосередньо селищним та сільськими головами.

Також під час наради проаналізовано стан пожежної безпеки в районі та розглянуто питання відтермінування проведення весняного призову громадян на строкову військову службу в ЗСУ.

 

Відділ організаційної роботи, документообігу та інформаційного забезпечення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.