Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У Бердянському районі проводиться комплексна системна робота щодо здійснення моніторингу дотримання обмежувальних норм, встановлених на період карантину

З метою запобігання поширенню на території Бердянського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, головою райдержадміністрації прийнято розпорядження «Про затвердження складу тимчасової робочої групи з моніторингу дотримання вимог щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Бердянського району».

23.03.2020 року проведено виїзну перевірку виконання суб’єктами господарювання району організаційних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню СОVID-19 серед населення та моніторингу виконання заборони функціонування стихійних ринків, торговельних майданчиків, торгових рядів та місць прирівняних до них у населених пунктах району.

Члени відповідної тимчасової робочої групи у складі представників райдержадміністрації, Бердянського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області, Бердянського РУ ГУ Держпродспоживслужби відпрацювали більше десяти закладів торгівлі, а саме продовольчих магазинів, а також комунальне підприємство, яке забезпечує населення водопостачанням.

Водночас, було перевірено й дотримання норм та вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 на Бердянській Автостанції. Руху приміських автобусних рейсів не зафіксовано.

У цілому підприємці відповідально поставилися до обмежувальних заходів. Не продовольчих магазинів, які б здійснювали діяльність не виявлено.

Продовольчі магазини та ті, що реалізують товари першої необхідності - працюють, мають антисептики, персонал – у захисних масках та рукавичках.
Серед підприємців було проведено роз’яснювальну роботу щодо діяльності в умовах карантину, зокрема норми постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), а саме: забезпечення одночасного доступу громадян до об’єктів роздрібної торгівлі, одночасний доступ громадян із розрахунку 1 особа на 5 м2 торгівельної зали та безумовне дотримання ними санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараження коронавірусом.

 

Відділ інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.