Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Триває підготовча робота над впровадженням інноваційного проекту «Створення єдиного безпекового простору в Бердянському районі шляхом організації системи оповіщення та навчання сільського населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій».

 Даний проект Бердянського району здійснюється в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Нідерландів.

 Реалізація даного безпекового проекту охоплює усі сільські ради та об’єднані громади Бердянського району та є результатом співпраці райдержадміністрації,громадськості,органів місцевого самоврядування та ДСНС.

 18.02.2020 року відділом економічного розвитку, відділом фінансів райдержадміністрації проведено робочу нараду з представниками ГО «Сільський добробут».

 На теперішній час вже підписано Угоду про надання гранту від проекту ПРООН: «Посилення національної та місцевої спроможності для ефективного забезпечення правосуддя, безпеки та послуг з реінтеграції на постраждалих внаслідок конфлікту на територіях України».

 Під час зустрічі було обговорено основні напрямки бюджетного співфінансування проекту та підготовки фінансових документів.

 

 

За інформацією відділу економічного розвитку (Ресурсно-інвестиційного Центру райдержадміністрації).

 

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.