Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В складних погодних умовах ситуація в районі залишається контрольованою і стабільною

У зв’язку із проходженням територією Бердянського району циклону 6 лютого відбулося різке погіршення погодних умов, зниження температури, налипання мокрого снігу та ожеледиця.

Як і в Запорізькій облдержадміністрації та інших районах області, на Бердянщині розпочав роботу місцевий штаб для опрацювання заходів щодо запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Бердянському районі, пов’язаних з несприятливими умовами осінньо-зимового періоду 2019/2020 років, який координує роботу органів управління та сил цивільного захисту району.

Крім цього, ситуація знаходиться на постійному контролі у керівництва райдержадміністрації. Протягом доби систематично проводиться моніторинг стану життєдіяльності територій району.

Так, зокрема, під час чергової тематичної наради, яку провела заступник голови РДА Ніна Борщова, проаналізовано оперативну ситуацію станом на 11 годину 07.02.2020.

Було відмічено, що ситуація в районі нормальна, стан доріг залишається проїзним, заторів не має. Це забезпечується силами ТОВ «Доррем Технології» та філії «Бердянська ДЕД» ДП «Запорізький облавтодор», які працюють на трасах державного і обласного значення. Проїзд на дорогах місцевого значення забезпечують комунальні підприємства району, також задіяні ресурси агропідприємств Бердянщини. Житлово-комунальне господарство працює в штатному режимі. Частково знеструмлено 1 населений пункт (с.Новопетрівка, 40 абонентів), але аварійна бригада вже працює над ліквідацією пориву.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.