Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В складних погодних умовах ситуація в районі залишається контрольованою і стабільною

У зв’язку із проходженням територією Бердянського району циклону 6 лютого відбулося різке погіршення погодних умов, зниження температури, налипання мокрого снігу та ожеледиця.

Як і в Запорізькій облдержадміністрації та інших районах області, на Бердянщині розпочав роботу місцевий штаб для опрацювання заходів щодо запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Бердянському районі, пов’язаних з несприятливими умовами осінньо-зимового періоду 2019/2020 років, який координує роботу органів управління та сил цивільного захисту району.

Крім цього, ситуація знаходиться на постійному контролі у керівництва райдержадміністрації. Протягом доби систематично проводиться моніторинг стану життєдіяльності територій району.

Так, зокрема, під час чергової тематичної наради, яку провела заступник голови РДА Ніна Борщова, проаналізовано оперативну ситуацію станом на 11 годину 07.02.2020.

Було відмічено, що ситуація в районі нормальна, стан доріг залишається проїзним, заторів не має. Це забезпечується силами ТОВ «Доррем Технології» та філії «Бердянська ДЕД» ДП «Запорізький облавтодор», які працюють на трасах державного і обласного значення. Проїзд на дорогах місцевого значення забезпечують комунальні підприємства району, також задіяні ресурси агропідприємств Бердянщини. Житлово-комунальне господарство працює в штатному режимі. Частково знеструмлено 1 населений пункт (с.Новопетрівка, 40 абонентів), але аварійна бригада вже працює над ліквідацією пориву.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.