Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про призупинення виплат коштів за програмою "Державна підтримка галузі тваринництва"

   Постановою Шостого апеляційного адміністративного суду м.Київ від 10 грудня 2019 № 826/13664/18 визнано противоправною та не чинною з моменту  прийняття постанову Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року №107 « Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва».

  Відповідно до вищезазначеного рішення апеляційного суду на даний час призупинена виплата як юридичним так і фізичним особам бюджетних коштів за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва».

   Наразі постанова Шостого апеляційного адміністративного суду м.Київ від 10 грудня 2019 №826/13664/18 оскаржується у Верховному Суді України.

   В разі задоволення касаційної скарги Кабінету Міністрів України та фінансового забезпечення Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України вищезазначеної програми Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, як розпорядник бюджетних коштів нижчого рівня, здійснить їх перерахування у 2020 році на власні рахунки фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк великої рогатої худоби станом на 01.12.2019.

 

Начальник відділу АПР  Л.ЗУБКО 

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.