Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Експрес Святого Миколая

   19 грудня-дуже бажаний та світлий день, найбільше його чекають дітлахи  і перш за все заради подарунків під подушкою. У Бердянському районі приємні сюрпризи на День святого Миколая вже заведено дарувати дітям, які виховуються в сім’ях пільгових категорій.

   Так, спеціалістами Бердянського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, КУ «Районний методичний комітет», відділу освіти райдержадміністрації спільно зі спеціалістами по роботі з молоддю сільських та селищної рад 19 грудня 2019 року були відвідані  родини, в яких 161 дитина отримала солодкі подарунки. Також подарунки отримали маленькі мешканці Осипенківської та Берестівської об’єднаних територіальних громад. Солодкі подарунки були придбані за кошти, виділені з районного бюджету, Берестівської ОТГ.

   Традиційно до акції долучився  народний депутат України Олександр Пономарьов, завдяки якому 76 дітей, які проживають на території Бердянщини, отримали солодощі.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.