Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новорічна ялинка - 2020!

   Із метою дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації  хвойних насаджень у період підготовки до Нового 2020 року передбачено проведення ряду заходів державного нагляду,  спрямованих на   охорону лісів від незаконних рубок та дотриманням вимог законодавства при реалізації новорічних ялинок у місцях продажу. 

   Згідно розпорядження Запорізької облдержадміністрації від 11.12.2019  №617 «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони шпилькових насаджень у передноворічний період 2020 року» в області будуть утворені рейдові групи для виявлення фактів незаконного вирубування хвойних дерев та проведення перевірок транспортних засобів щодо законності перевезення хвойних дерев, а також законності реалізації новорічних ялинок у місцях продажу. Бердянська райдержадміністрація закликає всіх громадян вимагати від реалізаторів новорічних ялинок документи, що підтверджують законності їх набуття, та не купувати новорічні ялинки невідомого походження без електронного маркування.

   Відповідно до статті 64 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення встановленого порядку використання лісосічного фонду, заготівлі і вивезення деревини та заготівлі живиці –  тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 102 до 238 грн. і на посадових осіб - від 170 до 272 грн.

    Відповідно до статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення незаконна порубка і пошкодження дерев або чагарників; перевезення, зберігання незаконно зрубаних дерев або чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян в розмірі від 510 до 1020 грн. і на посадових осіб - від 2550 до 5100 грн.

    Відповідно до частини 1 статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу (новорічних ялинок) без документів, що підтверджують законність їх придбання – тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1700 гривень з конфіскацією об’єктів рослинного світу чи без такої, про що рішення приймаються відповідними місцевими судами.

    Тож звертаємось до всіх мешканців Бердянського району у  передсвяткові дні з проханням проявити свідомість і порозуміння, аби спільно сприяти уникненню знищення вічнозелених насаджень та завдання збитків навколишньому природному середовищу.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.