Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Готовність району до ліквідації наслідків негоди на дорогах Бердянщини обговорили під час засідання комісії ТЕБ та НС

Стан підготовки вулично-дорожньої мережі Бердянського району до зимового періоду 2019-2020 років було розглянуто під час чергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 11 грудня в райдержадміністрації.

З даного питання за профільними напрямками діяльності виступили начальник відділу превенції Бердянського відділу поліції ГУНП в Запорізької області Денис Буц, начальник філії «Бердянська ДЕД ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» Петро Санін, завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Лариса Мовчан.

Оскільки утримання доріг загального користування державного значення у Бердянському районіналежить до компетенції філії Бердянська ДЕД ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», доріг загального користування місцевого значення між населеними пунктами - до компетенції ДП «Місцеві дороги Запорізької області», а дорогами комунальної власності опікуються селищна і сільські ради, тож дуже важливим є процес організації злагодженої взаємодії всіх структур, задіяних у ліквідації наслідків зимової негоди на автошляхах регіону.

Саме тому, члени комісії, спільно із запрошеними учасниками засідання, відпрацьовували алгоритм взаємодії органів районної влади з Бердянським МРУ ГУ ДСНС України у Запорізької області, Службою автомобільних доріг, представниками селищної, сільських рад в питаннях ліквідації наслідків негоди.

Крім цього, селищний і сільські голови поінформували учасників засідання про стан готовності територій до оперативної ліквідації наслідків зимової негоди.

За результатами вивчення зазначеного питання члени комісії надали ряд доручень і рекомендацій учасникам процесу. Зокрема, селищний, сільський голови та голови СОТГ мають завершити відпрацювання з місцевими підприємствами питання щодо залучення потенційних технічних та людських ресурсів до розчищення доріг у період пікового навантаження зимового періоду, а також закріпити рішеннями виконкомів за підприємствами, організаціями та установами ділянки вулиць та доріг населених пунктів з метою їх очищення від снігових заметів, ожеледиці, забезпечення їх своєчасної посипки сипучими матеріалами в зимовий період 2019/2020 років.

Цього ж дня члени комісії також вивчили стан санітарно-епідеміологічного благополуччя населення у Бердянському районі, обговорили організацію роботи щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах Бердянщини і готовність до проведення на них рятувальних робіт в зимовий період 2019-2020 років та погодили відповідний План дій.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.