Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Семінар з працівниками райдержадміністрації з питань підтримки Європейської інтеграції України та вступу України в Європейський Союз і НАТО


  Семінар і творча зустріч з працівниками Бердянської інтелігенції, педагогами, істориками, працівниками райради і райдержадміністрації з гуманітарних питань подальшого розвитку молоді, вивченню української історії і підтримки європейської інтеграції України.

  З презентації нового гуманітарного проекту по створенню філії Першої Національної громадської козацької історичної бібліотеки ім. князя Д.І. Вишневецького (Байди) почалася зустріч добрих друзів і колег з представниками Піклувальної Ради закладу, істориками, науковцями і журналістами Всеукраїнського штабу операції "Козацький волонтер", яку було започатковано членами Координаційної ради з питань розвитку козацтва при ЗОДА в далекому 2014-му році. За пропозицією фундатора бібліотеки Дмитра Сухініна було розглянуто актуальне для південно-східного району нашої області питання подальшої підтримки державної Доктрини інформаційної безпеки, виконання положень Стратегії національно-патріотичного виховання молоді, підготовки висококваліфікованих кадрів для державної та армійської служби, захисту країни та результативної участі студентів, наступного покоління свідомих громадян України в реалізації різнопланових проектів на рівні Європи і світу. Високі показники в освіті, спорті, професійній діяльності учнів, студентів, творчих колективів, подвиги героїв - воїнів ЗСУ в боротьбі за незалежність держави яскраво свідчать про постійну наполегливу працю всіх гілок влади, громадських організації, волонтерів, патріотичного козацтва, інтелігенції району. 

  Враховуючи зацікавленість і позитивні відгуки про наші спільні гуманітарні освітянські та культурно-історичні заходи, що проводилися на протязі останніх п'яти і більше років, прохання та звернення членів бердянського активу було прийнято рішення через створення чергової філії громадської козацької історичної бібліотеки надати можливість всім небайдужим до української історії, особливо, вчителям, ветеранам ЗСУ, вихователям, державним службовцям і керівникам органів виконавчої, законодавчої гілок місцевої влади, представникам правоохоронних органів, ветеранам АТО, хто працює з молоддю мати можливість отримати рідкісну нову українську історичну літературу, яка по змісту охоплює різні періоди нашої рідної землі, починаючи з Київської Русі - України, Древнім світом, середніми віками, Гетьманату, Козацької доби, Національно - визвольного руху, періоду повстань проти загарбників, УНР, Української держави,двух Світових війн, Повстанського руху і обов'язково сучасного часу боротьби з агресором і окупантом РФ, бандитами і загарбниками, за територіальну цілісність і незалежність, підкреслив Дмитро Валентинович.

  Заступник голови волонтерського штабу, учасник операцій "Дозор" і "Перехоплення" ветеран МВС, офіцер Роман Авдєєв виступив з коротким, але ємним звітом про проведену роботу з популяризації та роз'яснювальної роботи щодо підтримки населенням рішень Президента України, Уряду і парламенту нашої держави щодо об'єктивно необхідного і єдиного правильного шляху до вступу України в Європейський Союз і НАТО, запросив колег до підтримки започаткованої МГО "Міжнародний союз козаків "Запорозька Січ" всеукраїнських акцій "Вшануймо українську історичну літературу" та "Молоді про українську армію", дав цікавий аналіз стан справ в культурологічному аспекті проведення заходів в різних районах області, проблемах, що виникають завдяки шаленому тиску з боку ворожих державності України пропагандистів та фейкових новин, перекручення фактів з нашого минулого, прямої подачі фальсифікованої інформації про видатних діячів мистецтва, культури, отаманів, політичних діячів. Як заступник керівника району та учасник гуманітарних волонтерських заходів також поінформував членів науково-лекторської групи Координаційної Ради ЗОДА про проведену роботу, подякував про можливість долучитися до роботи з новою цікавою та довгоочікуваною літературою.
  За пропозицією Директора бібліотеки була створена відповідна філія, рада з представників викладачів історії і молодих співпрацівників Бердянської РДА, обраний та затверджений керівник місцевого підрозділу. В ході подальшої зустрічі підіймалися питання економічного і політичного характеру, обговорення наступних кроків Уряду, рішень Верховної Ради в сферах оборони і освіти, розвитку місцевого самоврядування. Як кандидат наук з державного управління пан Дмитро порадив розвивати систему надання населенню муніціпальних послуг, розширювати перелік послуг та позитивно відгукнувся про нові проекти впровадження цифровізіції і найскорішому переходу на відпрацювання документів з використанням електронних носіїв інформації. Всі присутні також засудили агресію проти України і побажали укріплення ЗСУ, прийняття рішень на високому дипломатичному рівні на користь українського суспільства заради щасливого мирного майбутнього України, безкомпромісного шляху до високих європейських стандартів якості життя і праці. З інтересом і багатьма питаннями пройшла презентація нових матеріалів про євроатлантичну інтеграцію, багато фактичної інформації про гармонізацію стандартів у ЗСУ, допомогу в лікуванні поранених в АТО та ООС героїв-захиснтків незалежності, проведення спільних навчань, виконання місій ООН, надання необхідних ліків, спорядження, систем зв'язку, обміну бойовим і науковим досвідом і знаннями. Також, для мене це було приємною несподіванкою, як похідний отаман МГО "Міжнародний союз козаків "Запорозька Січ" організатор операцій "Козацький волонтер", "Перехоплення", "Дозор" пане Дмитро вручив мені Родову Козацьку Грамоту і Лицарський Хрест Гетьмана Івана Степановича Мазепи від Родини Мазеп за активну участь у волонтерських справах в період боротьби з лютим ворогом, як сказав Роман Авдєєв.
  На останок хочу побажати новому колективу активістів філії козацької громадської історичної бібліотеки успіхів у роботі. Як член Піклувальної Ради літературної фундації хочу подякувати державному секретарю міністерства молоді і спорту Артему Біденко та Маріє Ліфтеровій за співпрацю і добру допомогу керівництву нашого закладу, можливість приймати участь в освітянській діяльності та професійні методичні настанови. А Бердянська райдержадміністрація буде завжди допомагати і залюбки спеціалісти стануть першими читачами філії. Вітаю з обранням директором філії Володимира Григорьєва, дякую за допомогу в проведенні семінару Оксану Георгінову та Юлію Орєфьєву, Тетяну Майорову, шановних берегинь,обраних членів Ради важливого закладу. 

 

  За інформацією похідного атамана МГО "Міжнародний союз козаків "Запорізька Січ" Дмитра Сухініна.

     

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.