Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підвищення професійних компетенцій педагогічних працівників

На базі Дмитрівської ЗОШ 13.12.2019 року Бердянський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провів тренінг для педагогів школи «Індикатори булінгу в шкільному середовищі. Профілактика професійного вигорання».

В ході тренінгу учасники мали змогу поглибити свої знання щодо видів насильства. В групах були розроблені індикатори, за якими можна визначити, від якого виду насильства потерпає дитина та алгоритм дій у ситуації булінгу. Виконуючи різні вправи, учасники разом з тренером, Світланою Пєйчевою, дійшли висновку, що ефективна робота з профілактики насильства може бути за умови розуміння суб’єктами їхніх повноважень та тісній взаємодії дорослих для надання допомоги дітям, які опинились у ситуації насильства.

Заключна частина тренінгу була присвячена профілактиці професійного вигорання у педагогів. Учасники мали змогу в інтерактивній вправі висловити собі побажання на наступний рік. Під час проведення заходу були розповсюджені буклети, тематикою яких є профілактика булінгу, домашнього насильства, ВІЛ/СНІДу, підвищення виховного потенціалу батьків та впровадження альтернативних форм сімейного виховання.

 

Бердянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.