Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підвищення професійних компетенцій педагогічних працівників

На базі Дмитрівської ЗОШ 13.12.2019 року Бердянський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провів тренінг для педагогів школи «Індикатори булінгу в шкільному середовищі. Профілактика професійного вигорання».

В ході тренінгу учасники мали змогу поглибити свої знання щодо видів насильства. В групах були розроблені індикатори, за якими можна визначити, від якого виду насильства потерпає дитина та алгоритм дій у ситуації булінгу. Виконуючи різні вправи, учасники разом з тренером, Світланою Пєйчевою, дійшли висновку, що ефективна робота з профілактики насильства може бути за умови розуміння суб’єктами їхніх повноважень та тісній взаємодії дорослих для надання допомоги дітям, які опинились у ситуації насильства.

Заключна частина тренінгу була присвячена профілактиці професійного вигорання у педагогів. Учасники мали змогу в інтерактивній вправі висловити собі побажання на наступний рік. Під час проведення заходу були розповсюджені буклети, тематикою яких є профілактика булінгу, домашнього насильства, ВІЛ/СНІДу, підвищення виховного потенціалу батьків та впровадження альтернативних форм сімейного виховання.

 

Бердянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.