Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Бердянському районі пожежники проведуть позапланові перевірки закладів освіти

У зв’язку з трагічною подією, пов’язаною із пожежею в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, внаслідок якої постраждали люди, та з метою запобігання виникнення подібних надзвичайних ситуацій, Бердянським міськрайонним управлінням ДСНС України у Запорізькій області будуть проведені позапланові перевірки додержання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки в навчальних закладах Бердянського району.

Про це повідомив заступник начальника БМРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Дмитро Лінник під час наради з питань контролю техногенної та пожежної безпеки в навчальних закладах Бердянщини, яка днями відбулася в райдержадміністрації.

-  Протягом місяця спеціалістами міськрайонного відділу ДСНС будуть проведені контрольно-профілактичні заходи в кожному закладі освіти Бердянського району, а також Берестівської та Осипенківської громад. Перевірку буде завершено до 15 січня 2020 року, - зазначив у своєму виступі Дмитро Дмитрович.

За результатами наради було вирішено рекомендувати головам сільських ОТГ, селищному, сільським головам, керівникам навчальних, дошкільних та оздоровчих закладів, а також відділу освіти, культури та архівної справи Бердянської РДА сприяти співробітникам управлінням ДСНС при проведенні відповідних перевірок та забезпечити безумовне виконання приписів щодо усунення недоліків у сфері техногенної та пожежної безпеки, які будуть виявлені під час рейдів.

Крім цього, представникам органів місцевої влади та керівникам відповідних установ доручено, спільно з представниками ДСНС, забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання вимог техногенної та пожежної безпеки у зазначених закладах.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю


 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.