Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запрошуємо СПД до участі у програмі «Доступні ліки»

У Бердянському районі продовжується  реалізація Урядової програми «Доступні ліки», метою якої є підвищення економічної доступності лікарських засобів, в першу чергу для соціально-незахищених хворих з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом ІІ типу, бронхіальною астмою.

З квітня 2019 року відшкодування вартості лікарських засобів, за Урядовою програмою реімбурсації «Доступні ліки» відбувається виключно за договором з Національною службою здоров’я України.

На теперішній час, в Запорізькій області до роботи у програмі «Доступні ліки» залучені 265 аптек та аптечних пунктів, у Бердянському районі їх лише 2.

Шановні суб’єкти підприємницької діяльності, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, якщо Ваші аптечні заклади розташовані на території Бердянського району, запрошуємо взяти участь в Урядовій програмі «Доступні ліки».

Додаткову інформацію Ви можете отримати на  офіційному сайті Національної служби здоров’я України: nszu.gov.ua у розділі «Е -дані»

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.