Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До уваги суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами

На реалізацію програми «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет» Бердянська райдержадміністрація пропонує суб’єктам господарювання, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, незалежно від форми власності та підпорядкування, аптечні заклади яких розташовані в межах Бердянського району, укласти з нею договір на 2019 рік про відшкодування вартості препаратів інсуліну для хворих на цукровий діабет 2-го типу.

Пропозиції про укладення договору приймаються на електронну адресу E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. впродовж 5-ти календарних діб з дати публікації цього оголошення. Контактний тел/факс (06153) 4-08-96.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.