Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Програма ООН підтримує сферу бізнесу в Бердянському районі

29 листопада Бердянський район відвідали: локальний координатор Проекту розвитку Організації Об’єднаних Націй «Програма відновлення та розбудови миру» у Донецькій області Євген Бурлака, експерт сільськогосподарських ринків національний консультант FAOООН Анна Бурка та спеціалісти з підтримки бізнесу. Свій візит поважні гості розпочали  зустріччю із заступником голови райдержадміністрації Ніною Борщовою та начальником відділу економічного розвитку райдержадміністрації Володимиром Сенченко.

Під час робочої зустрічі було обговорено основні напрямки співпраці райдержадміністрації та Проекту в сфері розвитку малого підприємництва, створення бізнес-інфраструктури, проведення навчальних семінарів для бізнесу Бердянського району. Експертами відзначено що найперспективнішими галузями розвитку району є: аграрний сектор, створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, зелений туризм.

Райдержадміністрація спільно з Проектом ООН планує проведення циклів семінарів для підприємців-початківців та досвідчених суб’єктів підприємницької діяльності в грудні місяці поточного року.

Більш детальну інформацію про їх проведення можна буде отримати на офіційному веб-сайті райдержадміністрації або за телефоном: 0615335296.

 

Відділ економічного розвитку

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.