Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Профілактична робота з торгівлі людьми для безробітного населення Бердянського району

Багато людей знають про проблему торгівлі людьми – з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, біг-бордів. Але мало хто усвідомлює її масштаби, а тим більше може припустити, що це трапиться саме з ним.

Однією з вразливих категорій, яка може стати жертвою торгівлі людьми є люди, які знаходяться у пошуку роботи. Тому директором Бердянського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді на базі Бердянського міськрайонного центру зайнятості для безробітного населення м. Бердянськ та Бердянського району 27 листопада 2019 року був проведений навчальний семінар з профілактики торгівлі людьми.

На заході учасники отримали інформацію про країни, в яких від торгівлі людьми постраждало найбільше українців, ознайомились із статистичними показниками збільшення кількості жертв торгівлі людьми у розрізі останніх років. Жвавий інтерес та обговорення учасників викликали міфи та стереотипи щодо торгівлі людьми.

У семінарі прийняли участь 9 безробітних. Інформаційну кампанію було доповнено інформацією про створення патронатних сімей. Розповсюджено 10 буклетів відповідної тематики.

 

Бердянський районний центр СССДМ

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.