Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Профілактична робота з торгівлі людьми для безробітного населення Бердянського району

Багато людей знають про проблему торгівлі людьми – з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, біг-бордів. Але мало хто усвідомлює її масштаби, а тим більше може припустити, що це трапиться саме з ним.

Однією з вразливих категорій, яка може стати жертвою торгівлі людьми є люди, які знаходяться у пошуку роботи. Тому директором Бердянського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді на базі Бердянського міськрайонного центру зайнятості для безробітного населення м. Бердянськ та Бердянського району 27 листопада 2019 року був проведений навчальний семінар з профілактики торгівлі людьми.

На заході учасники отримали інформацію про країни, в яких від торгівлі людьми постраждало найбільше українців, ознайомились із статистичними показниками збільшення кількості жертв торгівлі людьми у розрізі останніх років. Жвавий інтерес та обговорення учасників викликали міфи та стереотипи щодо торгівлі людьми.

У семінарі прийняли участь 9 безробітних. Інформаційну кампанію було доповнено інформацією про створення патронатних сімей. Розповсюджено 10 буклетів відповідної тематики.

 

Бердянський районний центр СССДМ

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.