Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Профілактична робота з торгівлі людьми для безробітного населення Бердянського району

Багато людей знають про проблему торгівлі людьми – з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, біг-бордів. Але мало хто усвідомлює її масштаби, а тим більше може припустити, що це трапиться саме з ним.

Однією з вразливих категорій, яка може стати жертвою торгівлі людьми є люди, які знаходяться у пошуку роботи. Тому директором Бердянського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді на базі Бердянського міськрайонного центру зайнятості для безробітного населення м. Бердянськ та Бердянського району 27 листопада 2019 року був проведений навчальний семінар з профілактики торгівлі людьми.

На заході учасники отримали інформацію про країни, в яких від торгівлі людьми постраждало найбільше українців, ознайомились із статистичними показниками збільшення кількості жертв торгівлі людьми у розрізі останніх років. Жвавий інтерес та обговорення учасників викликали міфи та стереотипи щодо торгівлі людьми.

У семінарі прийняли участь 9 безробітних. Інформаційну кампанію було доповнено інформацією про створення патронатних сімей. Розповсюджено 10 буклетів відповідної тематики.

 

Бердянський районний центр СССДМ

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.