Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Триває робота по формуванню районного бюджету-2020

В рамках  формування проекту бюджету на 2020 рік вже другий тиждень поспіль в районі проходить серія погоджувальних нарад. У заходах беруть участь керівники райдержадміністрації та районної ради, начальники структурних підрозділів РДА, представники органів місцевого самоврядування та закладів бюджетної сфери району.

Під час зустрічей обговорено основні підходи та особливості формування бюджетів на 2020 рік, розглянуто питання розподілу витрат на об’єкти спільного фінансування, а саме на заклади соціального захисту населення, охорони здоров'я, освіти.

Уважно заслуховуються та обговорюються бюджетні пропозиції, які презентують селищний, сільські голови, голови громад та керівники бюджетних установ.

Особлива увага приділяється питанням соціального спрямування, як то забезпечення населення соціальними послугами, здійснення компенсації пільг, в тому числі і за проїзд на транспорті, забезпечення громадян визначених категорій життєвонеобхідними медикаментами та препаратами, тощо.

Активна робота по формуванню ефективного і реального кошторису Бердянщини на 2020 рік продовжується. Остаточний проект районного бюджету буде запропоновано для розгляду і затвердження депутатам Бердянської районної ради під час сесійного засідання 20 грудня.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.