Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соціальна робота на території Берестівської ОТГ

Спеціалістами Бердянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, разом із представником мобільної бригади протидії домашньому та гендерно обумовленому насильству, 25 листопада 2019 року було здійснено виїзд на територію Берестівської ОТГ.

Директором Центру була проведена групова супервізія для учителів Берестівської ЗОШ. В процесі зустрічі вчителі ознайомились з новою формою підвищення професійних компетенцій у форматі групової супервізії, були розглянуті та опрацьовані кейси випадків конфліктних ситуацій з батьками під час організації навчального процесу. По закінченню заходу вчителі висловили побажання продовжити цикл супервізій та запропонували теми наступних зустрічей.

Керівником мобільної бригади Надією Волковою, в рамках проведення всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», для учнів старших класів Берестівської ЗОШ було проведено тематичний «Форум театр» із запобігання булінгу в учнівському середовищі.

Під час заходів були розповсюджені буклети, плакати, пам’ятки соціального спрямування.

Цього ж дня учасники рейду, разом зі спеціалістом по роботі з молоддю Берестівської сільської ради, відвідали сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах і проживають на території громади. Це малозабезпечені та багатодітні родини, а також сім`ї, в яких батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків. Під час візитів були проведені бесіди щодо формування відповідального батьківства, створення умов для повноцінного навчання та виховання дітей, профілактики шкідливих звичок та недопущення жорстокого поводження з дітьми, а також перевірено готовність домогосподарств зазначеної категорії до опалювального сезону.

 

За матеріалом Бердянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.