Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи

Україна, це територія гідності та свободи. Такими нас зробили не одна, а дві революції - Помаранчева революція 2004 року, що була святом Свободи та Революція Гідності 2013-2014 років.

Події Майдану змінили народ, його погляди, мрії та стали підтвердженням того, що українці є сильною і незалежною нацією, яка впевнено вирішила рухатися в бік європейської інтеграції.

Революція  відбулася не лише в політичному житті країни. Вона змінила всіх нас. Адже, у ті похмурі листопадові дні 2004-го та 2013-го років, сотні тисяч українців вийшли на «майдани» у своїх містах, аби показати, що їм небайдужа доля своєї країни, кожен був готовий власноруч творити майбутнє рідної держави.

Сьогодні в скорботі і з великою вдячністю згадуємо Героїв Небесної Сотні, їх велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, незламність духу та стійкість. Ми вшановуємо подвиг громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, та тих, хто і тепер боронить свободу та незалежність своєї держави на Сході країни.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода, нехай не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.