Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи

Україна, це територія гідності та свободи. Такими нас зробили не одна, а дві революції - Помаранчева революція 2004 року, що була святом Свободи та Революція Гідності 2013-2014 років.

Події Майдану змінили народ, його погляди, мрії та стали підтвердженням того, що українці є сильною і незалежною нацією, яка впевнено вирішила рухатися в бік європейської інтеграції.

Революція  відбулася не лише в політичному житті країни. Вона змінила всіх нас. Адже, у ті похмурі листопадові дні 2004-го та 2013-го років, сотні тисяч українців вийшли на «майдани» у своїх містах, аби показати, що їм небайдужа доля своєї країни, кожен був готовий власноруч творити майбутнє рідної держави.

Сьогодні в скорботі і з великою вдячністю згадуємо Героїв Небесної Сотні, їх велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, незламність духу та стійкість. Ми вшановуємо подвиг громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, та тих, хто і тепер боронить свободу та незалежність своєї держави на Сході країни.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода, нехай не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.