Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про роботу районної комісії

Бердянська районна державна адміністрація повідомляє, що  впродовж січня - вересня 2019 року від Бердянського міськрайонного центру зайнятості надійшла інформація про заплановане масове вивільнення працівників на  6 підприємствах, установах та організаціях району. Проведено 6 засідань районної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників. Встановлено, що 190 працівників були попереджені про можливе вивільнення.

Комісією розглянуто можливість забезпечення працевлаштування вивільнених працівників за їх згодою на інші вакантні посади та робочі місця. За результатами проведеної роботи 125 осіб зазначеної категорії працевлаштовані.

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації постійно здійснюється моніторинг збереження робочих місць на підприємствах всіх форм власності, а також надаються необхідні консультації працівникам, які попереджені про наступне вивільнення, щодо їх прав і державних гарантій у відповідності з чинним законодавством про працю.

 

Управління соціального захисту населення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.