Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Інформація про роботу районної комісії

Бердянська районна державна адміністрація повідомляє, що  впродовж січня - вересня 2019 року від Бердянського міськрайонного центру зайнятості надійшла інформація про заплановане масове вивільнення працівників на  6 підприємствах, установах та організаціях району. Проведено 6 засідань районної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників. Встановлено, що 190 працівників були попереджені про можливе вивільнення.

Комісією розглянуто можливість забезпечення працевлаштування вивільнених працівників за їх згодою на інші вакантні посади та робочі місця. За результатами проведеної роботи 125 осіб зазначеної категорії працевлаштовані.

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації постійно здійснюється моніторинг збереження робочих місць на підприємствах всіх форм власності, а також надаються необхідні консультації працівникам, які попереджені про наступне вивільнення, щодо їх прав і державних гарантій у відповідності з чинним законодавством про працю.

 

Управління соціального захисту населення

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.