Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Круглий стіл для прийомних сімей «Батьківство в радість»

На виконання Плану центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Бердянського району щодо організації роботи з прийомними сім`ями, 6 листопада 2019 року в актовій залі Бердянської райради було проведено круглий стіл для прийомних батьків «Батьківство в радість».

До участі у заході були запрошені психотерапевт Ганна Тартинських та фахівець Бердянського міськрайонного центру зайнятості Ольга Корнієнко.

Метою заходу стало надання допомоги прийомним батькам у вирішенні питань становлення батьківської компетентності шляхом усвідомлення і осмислення механізмів діалогічного спілкування та формування вмінь, навичок конструктивної взаємодії з дітьми у сім’ї;сприяння усвідомленню основних етапів психічного розвитку дитини та критичному осмисленню стійких стереотипних установок у сімейному вихованні.

Також з метою допомоги прийомним дітям та їх батькам у вдалому виборі обраної професії, спеціалістом БМРЦЗ Ольгою Корнієнко було наголошено  на основних аспектах, які необхідно враховувати при виборі професії. Всіх присутніх зацікавила можливість проходження тесту на веб-базованій платформі «Моя професія-консультаційна мережа», яку запровадила служба зайнятості, та яка допомагає продіагностувати власну професійну мотивацію, структуру інтелекту та психологічну схильність.

На заході були присутні студенти Бердянського державного педагогічного університету, які проходять навчальну практику на базі БРЦСССДМ, де вони отримали додаткові знання та практичний досвід в роботі з прийомними сім`ями.

Під час зустрічі учасники мали змогу знайти відповіді на проблемні питання, які їх найбільше хвилювали. Прийомні батьки отримали адресну допомогу щодо вміння будувати діалогічну взаємодію при вирішенні проблемних сімейних ситуацій,навчилися критичному осмисленню стійких стереотипних установок у сімейному вихованні, розширили і збагатили знання щодо ролі емоційної сфери у становленні особистості дитини та відпрацювали навички емпатійного реагування на дитячу поведінку.

Учасникам заходу були надані методичні матеріали, листівки та буклети з психологічного виховання дітей та профорієнтації.

 Протягом круглого столу прийомні батьки мали можливість поспілкуватися та поділитися власним позитивним досвідом. Також вони відзначили, що отримана інформація була для них цікавою та корисною.

 

Бердянський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.