Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В райдержадміністрації урочисто привітали працівників соціальної сфери

День працівника соціальної сфери у нашій державі відзначається у  першу неділю листопада. Тож сьогодні, з відповідної нагоди, в райдержадміністрації відбулися урочисті збори, під час яких було вшановано труд працівників усіх підприємств та установ соціальної галузі Бердянщини.

С професійним святом учасників зібрання привітали голова райдержадміністрації Роман Молодецький та голова районної ради Жанна Васильчик. Слова щирої подяки лунали цього дня від керівництва району на адресу тих, хто практично щодня виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

-  Прийміть найщиріші слова вдячності за те, що ви робите для жителів Бердянського району! Своєю працею ви допомагаєте людям, які приходять до вас з власними буденними проблемами. Підтримуєте тих, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації. Ви даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до влади, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві, - зазначив у своєму виступі Роман Молодецький.

У ході урочистого заходу кращі соціальні працівники були нагороджені обласними та районними відзнаками.

Так Почесною грамотою Запорізького обласного ЦСССДМ було нагороджено соціального педагога Бердянського районного ценру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Валентину Острівну.

Почесні грамоти Бердянської райдержадміністрації та Бердянської районної ради отримали цього дня начальник служби у справах дітей Бердянської РДА Олена Садовська, медична сестра відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ірина Косенко, соціальні працівники КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Наталія Кацай і Тетяна Княжева, а також головні спеціалісти управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Шутова, Зоя Нароха і Людмила Шестакова.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.