Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Бердянський район продовжує партнерство з Програмою ООН. Оголошено новий грантовий конкурс із відновлення та розбудови миру!

29 жовтня відбулось перше засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Бердянського району.

У даному заході взяли участь: координатор Програми ООН із відновлення та розбудови миру компоненту «Громадська безпека та соціальна згуртованість» UN RPP Михайло Карелін, представники Бердянської райдержадміністрації, районної ради, громадських організацій району, Нацполіції, ДСНС та активні громадяни.

За результатами спільної роботи всіх членів Робочої групи, визначені пріоритетні цілі у сфері громадської безпеки та соціальної згуртованості, які пропонуватимуться реалізувати через підготовку проектів у грантовому конкурсі ООН.

Михайло Карелін зауважив, що оголошено конкурс грантів за напрямами громадська безпека, соціальна згуртованість та взаємодія поліції та громади на засадах партнерства для неурядових організацій. Кінцевий термін подання аплікаційних форм – 10 листопада 2019 року до 12.00 год.

Усі проектні пропозиції – це спільне рішення райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування та громадськості. Тільки спільний проект зможе прийняти участь у даному грантовому конкурсі.

Заявлені пропозиції громадських організацій району необхідно подати для розгляду на засідання районної Робочої групи до 5 листопада 2019 року.

Посилання на умови конкурсу:

https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/get-involved/UN-a-grant-for-com-security-soc-cohesion-partnership-with-the-police.html?fbclid=IwAR2A7KSlrv9ZYhNk9mhP523TcOYVbWmtUNpStnFP2zN9jrjiw70o4daXOgU

 

Презентаційні матеріали (ЗАВАНТАЖИТИ)

 

Контактні дані:

ел. адреса:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел. 0615335296

0507357441

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.