Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проекти у сфері громадської безпеки та соціальної згуртованості – пріоритет Бердянського району у співпраці з Програмою ООН (UN RPP)

З 9 по 13 жовтня проводився цикл тренінгів «Менеджмент проектів у сфері громадської безпеки, доступу до правосуддя та соціальної згуртованості» у рамках співпраці Бердянського району з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру.

У даному заході взяв участь начальник відділу економічного розвитку Бердянської райдержадміністрації Володимир Сенченко, а також представники громадських організацій, соціальних служб, органів місцевого самоврядування району.

Даний семінар проводився з ініціативи керівництва компоненту «Громадська безпека та соціальна згуртованість» Програми ООН – UN RPP.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру впроваджується з метою реагування та пом’якшення причин і наслідків конфлікту. Вона ґрунтується на результатах Оцінки відновлення та розбудови миру і узгоджується з Державною цільовою програмою відновлення та розбудови миру в східних регіонах України, а також з двома обласними стратегіями розвитку до 2020 року. Програма ООН із відновлення та розбудови миру передбачає три основні напрямки діяльності: 1) відновлення інфраструктури та відбудова економіки; 2) підтримка місцевого самоврядування та розбудова пов’язаної із цим спроможності; 3) соціальна стійкість та розбудова миру. Вона – невід’ємна складова Програми ПРООН в рамках країни і тому повністю узгоджена з Рамковою програмою партнерства між урядом України та Організацією Об’єднаних Націй.

Громадська безпека та соціальна згуртованість – це програмний підхід, який об'єднує заходи безпеки та розвитку, а також широкий спектр суб'єктів держави та громадянського суспільства, які встановлюють причини небезпеки, розробляють відповідні заходи на рівні громади. Також учасники мали змогу ознайомитися більш детально із цілями сталого розвитку. Сталий розвиток –  це такий розвиток країн і регіонів, коли економічне зростання, матеріальне виробництво і споживання, а також інші види діяльності суспільства відбуваються в межах, які визначаються здатністю екосистем відновлюватися, поглинати забруднення і підтримувати життєдіяльність теперішніх та майбутніх поколінь.

Протягом 5 днів експерти-тренери допомагали учасникам розібратися у даних підходах. У тренінгу взяли участь представники з Бердянського, Приморського районів та м. Бердянськ і м. Мелітополь.

Учасники зібралися дуже різносторонні: представники державної влади, органів місцевого самоврядування, громадського сектору.

На виході, команда Бердянського району вже має напрацьовані проектні ініціативи, які планує реалізувати в компоненті «Громадська безпека та соціальна згуртованість».

 

За інформацією Ресурсно-інвестиційного Центру райдержадміністрації

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.