Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В Бердянському районі відкрили пам'ятник Тарасу Шевченку

З нагоди святкування 200-ї річниці від дня народження великого українського поета Тараса Шевченко 7 березня 2014 року в селі Берестове відбулось урочисте відкриття оновленого пам’ятника Кобзарю. У заході взяли участь керівництво та працівники райдержадміністрації, представники усіх територіальних громад району, учні місцевої школи, мешканці та гості села.

У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Володимир Чепурний зазначив, що неможливо переоцінити значення постаті Кобзаря для розвитку української культури, духовного становлення суспільства. Відмітив, що сила його творів залишається сучасною у будь-які часи.

Очильник району висловив вдячність жителям села та спонсорам за вияв високої громадянської свідомості й активну участь у здійсненні ремонту пам’ятника Тарасу Шевченко та упорядкуванню території навколо нього. Всі ці роботи були виконані небайдужими мешканцями села Берестове. Тож, саме за це і з нагоди 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка 11 членів Берестівської територіальної громади були нагороджені грамотами райдержадміністрації та районної ради.

В ході заходу вчителі та учні Берестівської школи декламували вірші Кобзаря, вокальний ансамбль «Горлиця» місцевого Будинку Культури виконував пісні на вірші великого поета. Завершилось свято покладанням квітів до щойно відкритого пам’ятника Тарасу Шевченку. 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.