Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В Бердянському районі відкрили пам'ятник Тарасу Шевченку

З нагоди святкування 200-ї річниці від дня народження великого українського поета Тараса Шевченко 7 березня 2014 року в селі Берестове відбулось урочисте відкриття оновленого пам’ятника Кобзарю. У заході взяли участь керівництво та працівники райдержадміністрації, представники усіх територіальних громад району, учні місцевої школи, мешканці та гості села.

У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Володимир Чепурний зазначив, що неможливо переоцінити значення постаті Кобзаря для розвитку української культури, духовного становлення суспільства. Відмітив, що сила його творів залишається сучасною у будь-які часи.

Очильник району висловив вдячність жителям села та спонсорам за вияв високої громадянської свідомості й активну участь у здійсненні ремонту пам’ятника Тарасу Шевченко та упорядкуванню території навколо нього. Всі ці роботи були виконані небайдужими мешканцями села Берестове. Тож, саме за це і з нагоди 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка 11 членів Берестівської територіальної громади були нагороджені грамотами райдержадміністрації та районної ради.

В ході заходу вчителі та учні Берестівської школи декламували вірші Кобзаря, вокальний ансамбль «Горлиця» місцевого Будинку Культури виконував пісні на вірші великого поета. Завершилось свято покладанням квітів до щойно відкритого пам’ятника Тарасу Шевченку. 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.