В Бердянському районі відкрили пам'ятник Тарасу Шевченку

З нагоди святкування 200-ї річниці від дня народження великого українського поета Тараса Шевченко 7 березня 2014 року в селі Берестове відбулось урочисте відкриття оновленого пам’ятника Кобзарю. У заході взяли участь керівництво та працівники райдержадміністрації, представники усіх територіальних громад району, учні місцевої школи, мешканці та гості села.

У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Володимир Чепурний зазначив, що неможливо переоцінити значення постаті Кобзаря для розвитку української культури, духовного становлення суспільства. Відмітив, що сила його творів залишається сучасною у будь-які часи.

Очильник району висловив вдячність жителям села та спонсорам за вияв високої громадянської свідомості й активну участь у здійсненні ремонту пам’ятника Тарасу Шевченко та упорядкуванню території навколо нього. Всі ці роботи були виконані небайдужими мешканцями села Берестове. Тож, саме за це і з нагоди 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка 11 членів Берестівської територіальної громади були нагороджені грамотами райдержадміністрації та районної ради.

В ході заходу вчителі та учні Берестівської школи декламували вірші Кобзаря, вокальний ансамбль «Горлиця» місцевого Будинку Культури виконував пісні на вірші великого поета. Завершилось свято покладанням квітів до щойно відкритого пам’ятника Тарасу Шевченку. 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua