Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В Бердянському районі відкрили пам'ятник Тарасу Шевченку

З нагоди святкування 200-ї річниці від дня народження великого українського поета Тараса Шевченко 7 березня 2014 року в селі Берестове відбулось урочисте відкриття оновленого пам’ятника Кобзарю. У заході взяли участь керівництво та працівники райдержадміністрації, представники усіх територіальних громад району, учні місцевої школи, мешканці та гості села.

У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Володимир Чепурний зазначив, що неможливо переоцінити значення постаті Кобзаря для розвитку української культури, духовного становлення суспільства. Відмітив, що сила його творів залишається сучасною у будь-які часи.

Очильник району висловив вдячність жителям села та спонсорам за вияв високої громадянської свідомості й активну участь у здійсненні ремонту пам’ятника Тарасу Шевченко та упорядкуванню території навколо нього. Всі ці роботи були виконані небайдужими мешканцями села Берестове. Тож, саме за це і з нагоди 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка 11 членів Берестівської територіальної громади були нагороджені грамотами райдержадміністрації та районної ради.

В ході заходу вчителі та учні Берестівської школи декламували вірші Кобзаря, вокальний ансамбль «Горлиця» місцевого Будинку Культури виконував пісні на вірші великого поета. Завершилось свято покладанням квітів до щойно відкритого пам’ятника Тарасу Шевченку. 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.