Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

 

В Бердянському районі відкрили пам'ятник Тарасу Шевченку

З нагоди святкування 200-ї річниці від дня народження великого українського поета Тараса Шевченко 7 березня 2014 року в селі Берестове відбулось урочисте відкриття оновленого пам’ятника Кобзарю. У заході взяли участь керівництво та працівники райдержадміністрації, представники усіх територіальних громад району, учні місцевої школи, мешканці та гості села.

У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Володимир Чепурний зазначив, що неможливо переоцінити значення постаті Кобзаря для розвитку української культури, духовного становлення суспільства. Відмітив, що сила його творів залишається сучасною у будь-які часи.

Очильник району висловив вдячність жителям села та спонсорам за вияв високої громадянської свідомості й активну участь у здійсненні ремонту пам’ятника Тарасу Шевченко та упорядкуванню території навколо нього. Всі ці роботи були виконані небайдужими мешканцями села Берестове. Тож, саме за це і з нагоди 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка 11 членів Берестівської територіальної громади були нагороджені грамотами райдержадміністрації та районної ради.

В ході заходу вчителі та учні Берестівської школи декламували вірші Кобзаря, вокальний ансамбль «Горлиця» місцевого Будинку Культури виконував пісні на вірші великого поета. Завершилось свято покладанням квітів до щойно відкритого пам’ятника Тарасу Шевченку. 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.