Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вітання голови райдержадміністрації Романа Молодецького з Днем захисника України

Шановні мешканці Бердянщини, військовослужбовці й ветерани Збройних Сил України, Національної Гвардії України та прикордонної служби!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисника України!

Сьогодні ми вшановуємо звитягу українського народу, мужність та героїзм усіх захисників незалежної України, в жилах яких тече кров вільних козаків. Адже, як і колись, за часів наших мужніх пращурів, так і нині любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, товаришеві та своєму народу залишаються запорукою миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі.

З глибокою пошаною згадуємо сьогодні ми й тих, хто поклав своє життя за свободу та суверенітет держави. Впевнений, що ці люди назавжди залишаться у пам’яті українців.

У цей день від душі бажаю добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Здоров'я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!

Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою, голова райдержадміністрації Роман Молодецький

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.