Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Готовність району до зими та призов на військову службу вивчала колегія РДА

26 вересня голова райдержадміністрації Роман Молодецький провів засідання колегії Бердянської райдержадміністрації.

На засіданні були розглянуті підсумки проведення призову громадян України Бердянського району на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань у квітні – червні 2019 року та заходи із забезпечення чергового призову громадян на строкову військову службу у жовтні – листопаді поточного року.

Члени колегії заслухали виступ тимчасово виконуючого обов’язки військового комісара Бердянського об’єднаного військового комісаріату Віктора Кірносенка та звернули увагу представника ОМВК щодо посилення роботи під час призову громадян на строкову військову службу у жовтні – листопаді поточного року. Колегією було позитивно відзначено роботу селищного, сільських голів щодо забезпечення виклику і явки на попередній медичний огляд та призовну комісію призовників, що підлягають призову на строкову військову службу, а також місцевого відділу поліції за практичну допомогу працівникам Бердянського ОМВК щодо розшуку, затримання і доставки до військового комісаріату громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

Завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Лариса Мовчан звітувала про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Бердянського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та акцентувала увагу на необхідності вжиття додаткових заходів по сількомунгоспам.

Голова райдержадміністрації надав доручення сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, відділу економічного розвитку райдержадміністрації, сільським головам та керівникам комунальних підприємств щодо стислих термінів завершення ремонтних робіт, раціонального використання бюджетних коштів в ході опалювального сезону.

Члени колегії заслухали інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергія Дехтяра про виконання плану роботи з кадрами та засад запобігання і протидії корупції в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації та наголосили на неухильному дотриманні вимог Законів України «Про державну службу», «Про захист персональних даних», «Про очищення влади», «Про запобігання корупції».

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.