Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соціальна адаптація та психологічна реабілітація учасників бойових дій

В рамках реалізації обласної програми «Соціальна адаптація та психологічна реабілітація учасників бойових дій, членів їх сімей, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів сімей загиблих», на базі райдержадміністрації відбувся семінар за участі представників органів місцевого самоврядування, соціального захисту, закладів охорони здоров’я, служби зайнятості, ПФУ, представників військкомату, волонтерів, учасників операції об’єднаних сил, АТО та членів родин загиблих з Бердянського, Чернігівського, Приморського, Більмацького, Розівського районів, Осипенківської ОТГ, Берестівської ОТГ та міста Бердянськ.

Голова райдержадміністрації Роман Молодецький, звертаючись до учасників семінару, запевнив присутніх, що райдержадміністрації та органи влади Бердянщини не залишаються осторонь проблем учасників бойових дій та завжди готові допомогти і підтримати.

Разом з представниками Мелітопольського ГО «Центр «Побратим» Оленою Стрілецькою та Оленою Требуховою учасники семінару дискутували щодо стану та перспектив соціальної адаптації та психологічної реабілітації учасників бойових дій, членів їх сімей, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів сімей загиблих у Запорізькій області.

У другій частині семінару психолог центру Наталія Гузь провела тренінг "Профілактика та засоби подолання професійного вигорання".

Акцентовано увагу на важливості соціалізації даної категорії громадян та їх активного залучення до громадського життя регіону.

Обговорено також приклади взаємодії учасників АТО та членів родин загиблих з представниками державних структур.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.