Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Увага! Розпочато призов офіцерів запасу

Наказом військового комісара Бердянського ОМВК оголошено призов офіцерів запасу на військову службу за призовом осіб офіцерського складу.

Усі офіцери запасу, які підлягають призову на військову службу за призовом осіб офіцерського складу, зобов’язані прибути у міськвійськкомат для проходження медичного огляду та атестаційної комісії за адресами: Бердянський об’єднаний міський військовий комісаріат, вул. Університетська, 29 (каб.№10) 

та об’єднана призовна дільниця Бердянського ОМВК, вул. Захисників України, 36 в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках.

Громадяни, які не отримали особистих повісток для проходження атестаційної комісії, зобов’язані прибути в Бердянський об’єднаний міський військовий комісаріат з 09.09.2019 року по 01.10.2019 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу або засвідчують право на відстрочку від призову.

З текстом наказу можна ознайомитися за посиланням

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.