Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Україні вперше офіційно вшановують загиблих в День пам’яті захисників

В Україні сьогодні, 29 серпня, відзначають День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Таку пам’ятну дату своїм указом встановив президент України Володимир Зеленський. Про підписання цього документу глава держави поінформував українців під час урочистостей з нагоди Дня незалежності.

Ця дата обрана не випадково. Адже саме сьогодні виповнюються п’яті роковини Іловайського котла, наймасштабнішої трагедії під час війни на Донбасі.

Іловайський котел – це бойові дії у місті Іловайськ Донецької області, внаслідок якого українська армія понесла найбільші втрати. Сотні загиблих, зниклих безвісти та взятих в полон через невиконані домовленості російської сторони.

Через п’ять років після трагедії досі достеменно невідома точна кількість загиблих, слідство ведеться, а винні у кровавій бійні не названі і не покарані.

Тож, згідно з указом Президента, Кабінет міністрів має із залученням громадськості, родин загиблих захисників розробити й затвердити комплексний план заходів із належного вшанування пам’яті полеглих воїнів, а Міністерство закордонних справ — забезпечувати проведення дипломатичними установами України заходів до Дня пам’яті захисників України, а також участь представників дипломатичного корпусу іноземних держав, акредитованих в Україні, у відповідних офіційних заходах у нашій країні.

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.