Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Осипенківські музейники популяризують туристичний потенціал Бердянщини

З 21 по 23 серпня на березі Бердівського водосховища проходив польовий семінар-практикум з туристичного краєзнавства, організатором якого виступив Запорізький обласний центр дитячо-юнацького туризму (ЗООНСКУ) та особисто провідний науковець центру Дмитро Янущенко.

Активну участь у роботі табору взяли працівники Осипенківського краєзнавчого музею та юні студійці гуртка «Джерельце». Ними було підготовлено широку екскурсійну програму теренами Берестівської та Осипенківської громад, об'єднану в проекті «Туристичні шляхи у дивовижні світи». Це, зокрема,тематичні експрес-екскурси, театралізовані інсценівки «Таємничими стежками давньої Агари-Берди», «Розкриймо загадки скитського степу, відшукаємо козацький шлях Бердою на Січ», «Новоспасівські вечорниці», «Повстанськими шляхами приазовського степу». 

Так, на галявині в парковій зоні с.Осипенко, облаштованій давніми господарськими й побутовими предметами, були відтворені елементи театралізованих дійств «Новоспасівські обжинки» та «Веселка над Бердою». А в Осипенківському краєзнавчому музеї було представлено експозицію старожитностей «Традиції й обереги краю над Бердою» - різноманітні етнічні вироби - гончарство і рукомесла. Під час екскурсів й театралізованих інсценівок звучали віршовані твори письменників - земляків про чарівну природу рідного краю та його людей.

Під час заходу «Героїка боротьби за Україну у боях на Донбасі» було вшановано пам'ять усіх синів України, які віддали життя за Незалежність України, а також земляків учасників АТО - Володимира Зюзя (14.08.2014 р.) та Миколи Прохорова (29.08.2014 р.), які загинули 5 років тому в боях на Сході України.  Згадали й односельчан, які наразі в лавах ЗСУ і Нацгвардії обороняють Вітчизну і забезпечують мирне небо над малою батьківщиною – Бердянщиною. А з нагоди Дня Державного Прапору України було проведено флешмоб «Піднімемо прапор нації в серцях!».

Учасник туристичного семінару, депутат Бердянської районної ради Сергій Кеда, з нагоди свят і на знак підтримки патріотичного юнацтва, вручив грошову премію старшим учасникам студії «Джерельце», а наймолодші студійці одержали подяку від бердянського волонтера і голови обласної організації «Легіон Свободи» Миколи Тюркеджи.

 

За інформацією директора Осипенківського краєзнавчого музею Олега Будяка і наукового працівника музею, керівника дитячо-юнацької студії “Джерельце”  Марії Турчак

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.