Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Осипенківські музейники популяризують туристичний потенціал Бердянщини

З 21 по 23 серпня на березі Бердівського водосховища проходив польовий семінар-практикум з туристичного краєзнавства, організатором якого виступив Запорізький обласний центр дитячо-юнацького туризму (ЗООНСКУ) та особисто провідний науковець центру Дмитро Янущенко.

Активну участь у роботі табору взяли працівники Осипенківського краєзнавчого музею та юні студійці гуртка «Джерельце». Ними було підготовлено широку екскурсійну програму теренами Берестівської та Осипенківської громад, об'єднану в проекті «Туристичні шляхи у дивовижні світи». Це, зокрема,тематичні експрес-екскурси, театралізовані інсценівки «Таємничими стежками давньої Агари-Берди», «Розкриймо загадки скитського степу, відшукаємо козацький шлях Бердою на Січ», «Новоспасівські вечорниці», «Повстанськими шляхами приазовського степу». 

Так, на галявині в парковій зоні с.Осипенко, облаштованій давніми господарськими й побутовими предметами, були відтворені елементи театралізованих дійств «Новоспасівські обжинки» та «Веселка над Бердою». А в Осипенківському краєзнавчому музеї було представлено експозицію старожитностей «Традиції й обереги краю над Бердою» - різноманітні етнічні вироби - гончарство і рукомесла. Під час екскурсів й театралізованих інсценівок звучали віршовані твори письменників - земляків про чарівну природу рідного краю та його людей.

Під час заходу «Героїка боротьби за Україну у боях на Донбасі» було вшановано пам'ять усіх синів України, які віддали життя за Незалежність України, а також земляків учасників АТО - Володимира Зюзя (14.08.2014 р.) та Миколи Прохорова (29.08.2014 р.), які загинули 5 років тому в боях на Сході України.  Згадали й односельчан, які наразі в лавах ЗСУ і Нацгвардії обороняють Вітчизну і забезпечують мирне небо над малою батьківщиною – Бердянщиною. А з нагоди Дня Державного Прапору України було проведено флешмоб «Піднімемо прапор нації в серцях!».

Учасник туристичного семінару, депутат Бердянської районної ради Сергій Кеда, з нагоди свят і на знак підтримки патріотичного юнацтва, вручив грошову премію старшим учасникам студії «Джерельце», а наймолодші студійці одержали подяку від бердянського волонтера і голови обласної організації «Легіон Свободи» Миколи Тюркеджи.

 

За інформацією директора Осипенківського краєзнавчого музею Олега Будяка і наукового працівника музею, керівника дитячо-юнацької студії “Джерельце”  Марії Турчак

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.