Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Моя обізнаність - мій захист

Тисячі українців стають жертвами торгівлі людьми. Державні, міжнародні та громадські організації об`єдналися, щоб кожен з постраждалих міг абсолютно безкоштовно і конфіденційно отримати допомогу.

З нагоди  Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 30 липня Бердянський районний центр соціальних послуг для сім`ї, дітей та молоді Бердянської райдержадміністрації організував проведення вуличної акції на території міського автовокзалу.

В заході також взяли участь спеціалісти міськрайонного центру зайнятості, міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації», місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та ГО «Жінка майбутнього».

Пасажири автовокзалу з цікавістю сприймали інформацію з профілактики торгівлі людьми,  дякували за корисні контакти та посилання, які їм надавали спеціалісти та самі ділились власним досвідом перебування на заробітках за кордоном. Особливо вразила історія юнака «з рюкзаком», який нещодавно повернувся із-за кордону. «Я хочу бути господпрем свого життя, не шукати кращої долі в інших державах та маю намір реалізувати себе в Україні», - наголосив хлопець.

Під час акції було розповсюджено роздаткові матеріали (листівки, буклети, пам`ятки), які були надані управлінням соціального захисту населення Бердянської РДА. 

Висловлюємо подяку керівництву автовокзалу за підтримку у проведенні акції.

 

Бердянський районний центр соціальних послуг для сім`ї, дітей та молоді

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.