Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пожежна безпека в районі потребує посилення

26 липня на Бердянщині з робочим візитом перебував заступник голови Запорізької ОДА Олександр Бабанін, який цього дня провів в райдержадміністрації регіональну нараду з питань недопущення виникнення пожеж на полях, в лісах та заборони спалення стерні.

Участь у заході взяли спеціалісти Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства, профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, а також селищний, сільські голови, представники Осипенківської та Берестівської СОТГ, керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району.

Під час заходу голова Бердянської РДА Роман Молодецький виступив з аналізом пожежного стану в регіоні та висвітлив питання проведення профілактичних і контрольних протипожежних заходів.

Зокрема, Роман Феліксович зазначив, що за період з 15.07.2019 по теперішній час в районі було зафіксовано 12 випадків пожеж сухої трави та стерні на полях Андріївської селищної, Андрівської та Дмитрівської сільських рад, а також Берестівської і Осипенківської СОТГ.

За інформацією Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізької області і ДП «Бердянське лісове господарство» у відповідний період пошкоджень вогнем зазнали 110 га польових територій та полезахисна лісова смуга площею 3,8 га, а загальні збитки лісового господарства склали 27,6 тис. грн.

Очільник району ознайомив учасників наради з нормативно-правовою основою протипожежної діяльності РДА та районних служб, а також з цільовою районною Програмою захисту населення і території Бердянського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019 рік. Було також відмічено, що профільними структурними підрозділами райдержадміністрації проводиться постійна робота із сільгосппідприємствами району щодо забезпечення неухильного виконання вимог законодавства в частині пожежної безпеки, а саме створення перешкод розповсюдження полум’я на хлібних та лісових масивах (обкоси та оборювання, поділ на ділянки відповідних розмірів, улаштування  попереджувальних знаків, створення мінералізованих смуг тощо). Крім цього, підприємствам повідомлялось про обов’язкове прибирання протягом трьох днів після косовиці зернових післяжнивних залишків.

Але, як зазначив Роман Молодецький, незважаючи на проведену районними службами роботу, землекористувачі не в повній мірі виконують вимоги природоохоронного законодавства. Тому роботу у даному напрямку буде продовжено і активізовано, а для визначення подальших заходів та координації протипожежних дій на 29 липне заплановано позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.