Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Про недопущення фактів випалювання стерні, сухої рослинності та післяжнивних залишків

Відділ агропромислового розвитку Бердянської райдержадміністрації звертається до голів селищної, сільських рад, об’єднаних територіальних громад, керівників сільгосппідприємств, голів фермерських господарств, приватних підприємців, фізичних осіб, які самостійно обробляють земельні ділянки.

З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з виникненням пожеж, та зменшення можливих збитків і втрат рекомендуємо :

1.   Здійснити всі необхідні заходи щодо недопущення фактів випалювання стерні, сухої рослинності та післяжнивних залишків. На засіданні виконкому розглянути зазначене питання та терміново прийняти рішення щодо приведення в задовільний протипожежний стан місця збирання та переробки врожаю.

2.   Категорично заборонити розведення багать на полях, спалювання сухої рослинності вздовж узбіч доріг та стерні соломи після жнивних залишків, особливо у межах проходження ліній електропередач, сільськогосподарських угідь, на земельних ділянках і вогневого очищення у смугах відчуження автомобільних доріг і залізниць, що межують з лісовими насадженнями та сільгоспугіддями.

3.   Організувати доведення до населення інформації про стан пожежної ситуації та необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки.

4.   Забезпечити здійснення заходів щодо охорони рослинного світу на підконтрольній Вам території.

5.   При виявленні фактів порушень пожежонебезпеки зі сторони фермерських господарств негайно інформувати правоохоронні та контролюючі органи.

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що вчинення даного порушення вимог природоохоронного законодавства тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ч. 1 ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.