Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про недопущення фактів випалювання стерні, сухої рослинності та післяжнивних залишків

Відділ агропромислового розвитку Бердянської райдержадміністрації звертається до голів селищної, сільських рад, об’єднаних територіальних громад, керівників сільгосппідприємств, голів фермерських господарств, приватних підприємців, фізичних осіб, які самостійно обробляють земельні ділянки.

З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з виникненням пожеж, та зменшення можливих збитків і втрат рекомендуємо :

1.   Здійснити всі необхідні заходи щодо недопущення фактів випалювання стерні, сухої рослинності та післяжнивних залишків. На засіданні виконкому розглянути зазначене питання та терміново прийняти рішення щодо приведення в задовільний протипожежний стан місця збирання та переробки врожаю.

2.   Категорично заборонити розведення багать на полях, спалювання сухої рослинності вздовж узбіч доріг та стерні соломи після жнивних залишків, особливо у межах проходження ліній електропередач, сільськогосподарських угідь, на земельних ділянках і вогневого очищення у смугах відчуження автомобільних доріг і залізниць, що межують з лісовими насадженнями та сільгоспугіддями.

3.   Організувати доведення до населення інформації про стан пожежної ситуації та необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки.

4.   Забезпечити здійснення заходів щодо охорони рослинного світу на підконтрольній Вам території.

5.   При виявленні фактів порушень пожежонебезпеки зі сторони фермерських господарств негайно інформувати правоохоронні та контролюючі органи.

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що вчинення даного порушення вимог природоохоронного законодавства тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ч. 1 ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.