Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В райдержадміністрації вивчали стан використання коштів на «Нову українську школу»

Вже другий рік в Україні триває впровадження нової освітньої реформи Міністерства освіти і науки. З 1 вересня 2018 року усі «першачки» країни пішли до Нової української школи, яка побудована на системі освіти Європи. Згідно з сучасною освітньою реформою, першокласники навчалися за абсолютно новими стандартами - малеча експериментувала в групах, проводила ранкові зустрічі та навчалася за конструкторами LEGO.

За цей період «Нова українська школа» знайшла чимало прихильників серед науковців, вчителів, батьків, які відмічають чимало переваг та позитивів нового освітнього простору. Це розвиток емоційного інтелекту, критичного мислення, формування вміння дружити, вибачатися, вирішувати конфліктні ситуації, розвиток співпраці та командних дій, побудова довірчих стосунків.

Але дана реформа ще тільки набирає обертів. І поки дітлахи зайняті літнім відпочинком - дорослі ведуть активну роботу, аби забезпечити якісну підготовку закладів освіти до початку нового навчального року.

Слід зазначити, що ця робота знаходиться на постійному контролі у керівництва Бердянського району. І сьогодні, 18 липня, голова райдержадміністрації Роман Молодецький провів робочу нараду з в.о. начальника відділу освіти, культури та архівної справи РДА Олександром Макаревичем, фахівцями відділу фінансів РДА і головними бухгалтерами загальноосвітніх закладів району, під час якої були опрацьовані актуальні питання фінансового забезпечення та бюджетної дисципліни у відповідній галузі.

Основна увага була приділена стану використання коштів державної та місцевих субвенцій на реалізацію в 2019 році концепції «Нова українська школа». Адже у поточному році, відповідно до вимог освітньої реформи,  продовжується  робота з облаштування шкіл усім необхідними для впровадження компетентнісного навчання у 2 класі. Для закупівлі необхідного оснащення на червневій сесії Бердянської районної ради було виділено кошти у сумі 654 тис. грн, з яких 43,7 тис. грн - співфінансування з місцевого бюджету, 610 тис. грн – залишки освітньої субвенції.

Під час наради було здійснено ретельний аналіз в розрізі кожної школи стану проведення закупівель необхідного обладнання, меблів, техніки тощо, а також джерел фінансування проведення відповідних робіт. В ході обговорення Роман Молодецький акцентував увагу учасників наради на безумовному дотриманні вимог і порядку проведення допорогових закупівель в системі ProZorroта наголосив на забезпеченні фінансової дисципліни.

Крім цього, під час наради було обговорено питання щодо моніторингу рівня заробітної плати педагогічних працівників закладів освіти та вивчено перспективи виконання робіт із забезпечення навчальних закладів високошвидкісним доступом до мережі Інтернет.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.