Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про податкові новації платникам Осипенківської ОТГ

Фахівці Бердянського управлінням ГУ ДФС у Запорізькій області прийняли участь у семінар-нараді з платниками податків Осипенківської об’єднаної територіальної громади. Серед присутніх були і представники Бердянської районної державної адміністрації - заступник голови Ніна Борщова та голова Бердянської райради Жанна Васильчик.

До складу Осипенківської ОТГ входять села розташовані на Азовському узбережжі, отже начальник Бердянського управління Оксана Федорова акцентувала увагу присутніх на новаціях законодавства щодо адміністрування туристичного збору.

Також обговорювалися питання легалізації трудових відносин та неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення  трудових відносин. Фахівці Бердянського управління роз’яснювали порядок оподаткування доходів громадян, які одноосібно обробляють земельні ділянки (паї) та реалізовують власну сільськогосподарську продукцію.

Окремо увагу учасників зустрічі зосередили на питаннях адміністрування земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для сільськогосподарських товаровиробників, умов перебування на спрощеній системі оподаткування громадян, які одноосібно обробляють земельні ділянки (паї) тощо.

Наприкінці засідання заступник голови Ніна Борщова наголосила, що всі здобутки Бердянського району є результатом спільної роботи усіх відомчих органів та бізнес спільноти. Адже тільки спільними зусиллями можливо досягти максимального результату у наповненні бюджетів місцевих громад.

 

Бердянське управління ГУ ДФС у Запорізькій області

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.