Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стихія завдала удару

4 червня голова РДА Роман Молодецький провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Цому передував виїзд очільника району та профільних спеціалістів райдержадміністрації в смт.Андріївка на місце ліквідації надзвичайної ситуації та вивчення стану проведення необхідних ремонтних робіт і заходів.

Безпосередньо під час роботи комісії було вивчено ситуацію із відключенням газопостачання в населених пунктах Андріївської селищної ради, яка сталася у наслідок влучення розряду блискавки у газопровідну трубу та її пошкодження.

Також було розглянуто ситуацію, що склалася на території Андріївської селищної ради у зв’язку із сильними опадами та буревієм 03.06.2019. Внаслідок стихійного лиха було пошкоджено зернові та технічні культури на полях підприємств ТОВ АФ «Нива», ПСП АФ «Перемога», ПП «Войніков і Ко», ФГ «Людмила», ФГ «Юрченко» та  ФГ «Дубовик Є.І.».

За результатами розгляду даного питання було прийнято рішення визнати ситуацію, що склалася на території Андріївської селищної ради в наслідок проходження потужного буревію, як надзвичайна ситуація місцевого рівня. Відділу агропромислового розвитку РДА доручено здійснити обстеження пошкоджених площ посівів зернових та технічних культур і скласти відповідні акти на списання.

Нагадаємо, що 3 червня о 16.20, під час опадів з грозою, на одній із вулиць смт.Андріївка розряд блискавки потрапив у трубу надземного газопроводу, який проходить над річкою. Внаслідок цього стався виток газу і загоряння. На місце події оперативно прибули бригади пожежників та ПАТ «Запоріжгаз», які ліквідували пожежу та припинила подачу блакитного палива 1350-ти абонентам Андріївської селищної ради.

Вже наступного дня фахівці Бердянського відділення ПАТ «Запоріжгаз» провели ремонтно-зварювальні роботи на трубопроводі та подомовий обхід абонентів. Відновлення газопостачання планується здійснити найближчими днями. Наразі, 650 домоволодінь залишаються без газу (350 – в смт.Андріївка, 300 – с.Успенівка).

Крім цього, у результаті сильних опадів з грозою та поривами вітру (за 35 хвилин випало 65 мм опадів) значної шкоди було завдано сільськогосподарським культурам врожаю 2019 року на полях агропідприємств Андріївської селищної ради.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.