Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Родина єднає коріння святі

Щорічний святковий захід з такою назвою відбувся 17 травня в Осипенківському краєзнавчому музеї, й був приурочений до Всесвітнього Дня музеїв, Дня вишиванки, Дня матері та Всесвітнього дня родини, які відзначалися у травні.

На святі, у дружнім колі, зібралися дорослі - з діточками, а юнацтво - із батьками, дідусями й бабусями, а ще - вчителі й учні Червонопільської ЗОШ, аби всім разом відпочити, пошанувати наші давні народні звичаї й традиції, заглибитись у цілющу криницю духовної спадщини наших предків, помріяти й про майбутнє.

Захід був відкритий керівництвом Осипенківської сільської об`єднаної територіальної громади і виконкому сільради - прозвучали вітальні виступи заступника сільського голови з гуманітарних питань Марії Михайлівни Жили і начальника відділу освіти Лариси Миколаївни Яковенко.

До Міжнародного Дня пам'яток та історичних місць, за активну участь у справі дослідження і популяризації культурної спадщини і в розробці нових туристичних атракцій у межах нашої громади, грамотами відділу освіти Осипенківської сільради і Осипенківського музею були нагороджені кращі вихованці краєзнавчого гуртка «Джерельце»: Галина Турчак, Анастасія Гуменюк, Даніела Ламан-Солонська, Еліна Ламан-Солонська, Руслан Москаленко, Роман Чухрай та Софія Клінішева.

Змістовним було й спілкування з гостями свята, міським та місцевим активом волонтерської групи «Наші Атланти» Бердянського Державного педуніверситету: одна з лідерів "Наших атлантів" Анетта Омельченко розповіла про чималий внесок бердянських волонтерів у справу допомоги бійцям збройних сил на Донбасі, а Степан Герилів подарував музею добірку власних, щойно виданих книжок, у яких змальовано зародження і сучасні будні волонтерського руху на Бердянщині.

Розважила всіх святкова віршовано-пісенна програма у виконанні вихованців «Джерельця», за участі керівника гуртка Марії Турчак і працівників музею:"Наша спадщина свята: мов водиця із ключа - чиста й промениста". Саме для того щоб те, що нас єднає, і попри все, дає снагу жити і творити - наш святий спадок і духовні цінності предків - не було забуто й спаплюжено, а продовжилося й розвинулося, несуть нині свою місію наші бійці й волонтери, посильний внесок може здійснити й кожен з нас.

 

Директор Осипенківського краєзнавчого музею   Олег Будяк

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.