Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Родина єднає коріння святі

Щорічний святковий захід з такою назвою відбувся 17 травня в Осипенківському краєзнавчому музеї, й був приурочений до Всесвітнього Дня музеїв, Дня вишиванки, Дня матері та Всесвітнього дня родини, які відзначалися у травні.

На святі, у дружнім колі, зібралися дорослі - з діточками, а юнацтво - із батьками, дідусями й бабусями, а ще - вчителі й учні Червонопільської ЗОШ, аби всім разом відпочити, пошанувати наші давні народні звичаї й традиції, заглибитись у цілющу криницю духовної спадщини наших предків, помріяти й про майбутнє.

Захід був відкритий керівництвом Осипенківської сільської об`єднаної територіальної громади і виконкому сільради - прозвучали вітальні виступи заступника сільського голови з гуманітарних питань Марії Михайлівни Жили і начальника відділу освіти Лариси Миколаївни Яковенко.

До Міжнародного Дня пам'яток та історичних місць, за активну участь у справі дослідження і популяризації культурної спадщини і в розробці нових туристичних атракцій у межах нашої громади, грамотами відділу освіти Осипенківської сільради і Осипенківського музею були нагороджені кращі вихованці краєзнавчого гуртка «Джерельце»: Галина Турчак, Анастасія Гуменюк, Даніела Ламан-Солонська, Еліна Ламан-Солонська, Руслан Москаленко, Роман Чухрай та Софія Клінішева.

Змістовним було й спілкування з гостями свята, міським та місцевим активом волонтерської групи «Наші Атланти» Бердянського Державного педуніверситету: одна з лідерів "Наших атлантів" Анетта Омельченко розповіла про чималий внесок бердянських волонтерів у справу допомоги бійцям збройних сил на Донбасі, а Степан Герилів подарував музею добірку власних, щойно виданих книжок, у яких змальовано зародження і сучасні будні волонтерського руху на Бердянщині.

Розважила всіх святкова віршовано-пісенна програма у виконанні вихованців «Джерельця», за участі керівника гуртка Марії Турчак і працівників музею:"Наша спадщина свята: мов водиця із ключа - чиста й промениста". Саме для того щоб те, що нас єднає, і попри все, дає снагу жити і творити - наш святий спадок і духовні цінності предків - не було забуто й спаплюжено, а продовжилося й розвинулося, несуть нині свою місію наші бійці й волонтери, посильний внесок може здійснити й кожен з нас.

 

Директор Осипенківського краєзнавчого музею   Олег Будяк

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.