Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Призовна кампанія потребує активізації

До 30 червня в Україні триває призовна кампанія на строкову військову службу. 27 травня в Бердянській РДА, під головуванням очільника району Романа Молодецького, відбулася нарада з питань забезпечення призову юнаків Бердянщини на строкову військову службу в ЗСУ.

У нараді взяли участь керівництво райдержадміністрації та районної ради, представники військового комісаріату, національної поліції, а також селищний та сільські голови.

На початку зустрічі голова райдержадміністрації Роман Молодецький представив нового військового комісара Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату Андрія Мазіна, який у свою чергу виступив перед учасниками зібрання з аналізом стану проведення призовної кампанії.

-  На теперішній час не виконується державне завдання на весняний призов на строкову військову службу по Бердянському району. Наразі призвано 8 із запланованих 14 громадян і це складає лише 57 % від планового завдання, - відмітив у своєму виступі Андрій Миколайович.

На сьогоднішній день військовим комісаром Бердянського ОМВК відмінені усі протоколи щодо проходження медичного огляду призовників. Юнаки будуть проходити повторно медичну комісію для підтвердження придатності чи не придатності до проходження військової служби.

Підсумовуючи результати зустрічі, очільник району Роман Молодецький зазначив, що до закінчення весняного призову залишився місяць. Тож, для забезпечення виконання плану потрібно прикласти ще більше зусиль та налагодити спільні дії органів місцевого самоврядування району з Бердянським ОМВК.

 

Додатково:

Двічі на рік у всіх областях України проводиться набір на строкову військову службу, в рамках якої в армію забирають тисячі українців.

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком українців (ст. 65 Конституції та ч. 1 ст. 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).

Військовий обов’язок встановлюється з метою підготовки громадян України до захисту своєї держави, забезпечення особовим складом ЗСУ, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту, посади в яких комплектуються військовослужбовцями. Складовою частиною військового обов’язку є строкова служба в армії.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.