Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Протипожежна безпека та оздоровчий сезон в районі – головні питання засідання комісії ТЕБ та НС

27 травня голова райдержадміністрації Роман Молодецький провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бердянського району, в роботі якої також взяли участь селищний, сільські голови, голови Берестівської та Осипенківської сільських ОТГ, представники районних служб та організацій.

Із наближенням літнього періоду підвищується актуальність протипожежної безпеки в регіоні. Тому члени комісії опрацювали сьогодні питання запобігання та протидії масовим пожежам в лісах (лісосмугах) і  сільгоспугіддях району у весняно-літній період 2019 року.

В рамках вивчення даного питання представник Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Аркадій Чанишев надав аналіз стану протипожежного захисту місць збирання, переробки і зберігання врожаю зернових та заготівлі грубих кормів у 2018 році. План комплексних заходів щодо охорони лісів від пожеж у 2019 році представила головний лісничий ДП «Бердянське лісове господарство» Наталія Завальнюк.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Лариса Зубко повідомила, що з метою посилення заходів з пожежної безпеки в лісових масивах і сільгоспугіддях району у 2019 році вже підготовлено відповідне розпорядження голови Бердянської РДА, а керівників  сільгосппідприємств письмово попереджено про категоричну заборону випалювання стерні, сухої трави та соломи.

За результатами розгляду даного питання члени комісії погодили План дій структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств та відомств щодо попередження пожеж у весняно-літній період 2019 року.

Окремі доручення та рекомендації отримали голови ОТГ, селищної і сільських рад, відділ АПР райдержадміністрації, ДП «Бердянське лісове господарство», міськрайонні підрозділи ДСНС та поліції.

Також члени районної комісії вивчили стан організації безпечних умов відпочинку та оздоровлення населення у літній період 2019 року і підготовку місць масового відпочинку громадян на водних об’єктах.  

Нажаль, в районі дуже повільно ведеться робота з підготовки до оздоровчого сезону. На теперішній час лише Осипенківською сільською радою визначено 5 місць масового відпочинку людей. В даних місцях вже здійснено водолазне обстеження дна пляжних акваторій, затверджено і проведено стажування рятувальних постів, встановлено межі акваторій пляжів із визначенням місць для купання.

Фахівець Бердянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області Тетяна Клименко поінформувала учасників засідання  про проведену даною службою роботу в рамках підготовки закладів оздоровлення та відпочинку до відкриття і роботи у літній період. При цьому члени комісії акцентували увагу представника даної служби на недостатньо дієвому контролі роботи закладів відпочинку та оздоровлення фахівцями Держпродспоживслужби безпосередньо під час їх роботи у літній сезон.

Розглянувши та обговоривши зазначене питання члени комісії надали ряд рекомендацій головам об’єднаних територіальних громад, селищному, сільським головам. Серед іншого, це проведення роз’яснювальної роботи з населенням щодо правил поведінки на воді, вжиття заходів щодо розміщення на територіях закладів оздоровлення та відпочинку, у місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах наочної інформації щодо правил поведінки на воді, а також встановлення інформаційно-попереджувальних табличок і знаків у небезпечних місцях на водоймищах району.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.