Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Триває нарахування державної фінансової допомоги на вирощування молодняка великої рогатої худоби

Запорізькі сільські домогосподарства продовжують активно користуватися можливостями державної програми підтримки тваринництва, у рамках якої Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації продовжує здійснювати роботу по нарахуванню та виплаті фізичним особам дотації за утримання та вирощування молодняка великої рогатої худоби.

Станом на початок травня 2019 року для отримання спеціальної бюджетної дотації звернулися 4621 особа, які претендують на загальну суму майже 15 млн. гривень.

Найбільше звернень на отримання дотації до Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації надійшло від селян Приазовського, Приморського, Веселівського, Мелітопольського, Бердянського, Оріхівського, Чернігівського та Розівського районів.

За інформацією начальника відділу агропромислового розвитку Бердянської райдержадміністрації Лариси Зубко, даною можливістю вже скористалось близько 400 громадян - представників усіх сільських, селищної рад, Берестівської та Осипенківської СОТГ, які звернулися до обласного профільного Департаменту за допомогою. На сьогоднішній день загальна сума нарахованої дотації мешканцям Бердянщини становить 1 млн.гривень.

 

Довідково:
Спеціальна бюджетна дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у таких розмірах:

  • у період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;
  • у період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;
  • у період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів: паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку; паспорта громадянина України; довідки або договору про відкриття рахунка в банку; документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків.

 

За матеріалом Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.