Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Футбольний турнір відбувся в с.Нововасилівка

18 травня відбувся турнір з футболу на Кубок «Бердянського району».  Змагалися 7 футбольних команд - «Трояни», «Роза»,  «Нововасилівка»,   «Андріївка», «Софіївка», «Новопетрівка», «Дмитрівка» на футбольному  полі переможців районної першості з футболу 2018 в селі Нововасилівка.

Змагання проходили згідно діючих правил з футболу по олімпійській системі.

У фіналі зустрілися ФК «Андріївка» - ФК «Нововасилівка». Боротьба була впертою. Переможцем турніру з футболу на Кубок «Бердянського району» стала  футбольна команда «Нововасилівка», яка перемогла своїх суперників з рахунком 3:0.

Футбольна команда-переможець «Нововасилівка» була нагороджена Кубком і грамотою відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації.

Кращі гравці турніру  -   Кушель Сергій (ФК «Дмитрівка»), Погребняк Олександр (ФК «Андріївка»), Сакун Леонід ( ФК «Нововасилівка») були нагороджені сувенірами і грамотами.

Учасники змагань висловлюють подяку керівникам  установ і організацій за надану допомогу щодо участі команд у змаганнях, а всім вболівальникам - за підтримку.  Висловлюємо велику подяку за організацію турніру представнику ФК «Нововасилівка» - Миколі Черемісіну. За чітку організацію проведення змагань подяка суддям м. Бердянська.

 

За інформацією головного спеціаліста у справах молоді та спорту відділу освіти,  культури, молоді та спорту  - І.Малярчук

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.