Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Урядова програма "Доступні ліки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для прийомних батьків проведено тематичний тренінг-семінар

Одним із пріоритетних напрямків державної політики є надання якісних соціальних послуг сім’ям, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, зокрема, прийомним сім’ям. 

В Бердянському районі проживає 11 прийомних сімей, в яких виховується 25 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В березні 2019 року на території району була створена нова прийомна сім`я, в яку на виховання влаштовано дві малолітні дитини. 

На виконання Плану центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бердянського району щодо організації роботи з прийомними сім’ями 16 травня 2019 року у актовій залі Бердянської райдержадміністрації було проведено захід для прийомних батьків.

 Під час зустрічі були обговорені питання участі прийомних батьків в проходженні  навчання з підвищення рівня кваліфікації та компетентності із питань догляду, виховання і розвитку прийомних дітей. Було наголошено на обов`язковість виконання умов Договору про влаштування дітей на виховання та спільне проживання у прийомній сім`ї та проходження такого навчання 1 раз в 2 роки. Згідно плану ЗОЦСССДМ в цьому році пройти навчання  необхідно 9 прийомним батькам.

Спеціалісти Центру також звернули увагу прийомних батьків на організацію відпочинку дітей під час літніх канікул. З метою профілактики травматизму та недопущення нещасних випадків було запропоновано приділяти більше уваги своїм дітям, тримати під контролем проведення ними дозвілля за межами дому. Для підвищення безпеки дітей прийомним батькам були надані рекомендації та пам`ятки з правилами поведінки на літніх канікулах (правила дорожнього руху, протипожежної та електробезпеки, правила поведінки на воді та з вибухонебезпечними предметами, безпеки в Інтернеті та інше).

Особливу увагу було приділено обговоренню гострої та актуальної теми - булінгу в учбових закладах. Прийомним батькам було запропоновано переглянути відео-лекцію «Шкільний булінг» та соціальний ролик. Було роз`яснено поняття булінгу, шляхи протидії цьому явищу, повідомлено про встановлення адміністративної відповідальності за вчинення булінгу, надані поради «жертвам» та способи вирішення спорів, алгоритм дій у випадку цькування.

Прийомні батьки отримали практичні рекомендації спеціалістів Центру та адекватний зворотній зв’язок, емоційну підтримку від людей з подібними проблемами та обставинами життя. Учасники заходу були активними, позитивними, жваво взаємодіяли, висловлювали пропозицію щодо необхідності проведення подібних зустрічей й надалі.

А від спеціалістів Центру прийомні батьки отримали «домашнє завдання» - письмово надати історію успіху вирішення проблемного питання в вихованні прийомної дитини, що сталася в родині протягом останнього року.

 

Бердянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.